cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21ultra Aşırı ısınma ve oyunda donma

(Topic created on: 04-19-2021 12:44 AM)
232 Views
Ertugrultoktas
Active Level 3
Options
Galaxy S
Uzun yıllardır samsung kullanıcısıyım s3/s4 den bu yana nerdeyse bütün modelleri kullandım en son ki cihazım s9 plus dı mükemmel bir cihazdı fakat bu cihaz s21ultra nasıl bir amiral gemi anlamadım çok kasıyor çok ısınıyor ve düşürme darbe gibi kesinlikle bir durum yaşanmadı anlamadım şaka gibi zaten kaliteli video ve fotoların instaya atılırken kalite düşmesine hâlâ çok sinir oluyorum bixby ın hâlâ İngilizce olması ayrı bir sıkıntı; bakın samsung yetkilileri Türkiye pazarını tamamen kaybedersiniz bu şekilde düzeltin şu hataları artık acaba I phohe 12pro mu alsaydım diye uzun uzun düşündürmeyin bizi, mobile legends gibi bir oyunda bu özellikte bir telefon nasıl kasar açıklasın biri bana bunu artık instagram ile de anlaşın arayüzünü düzeltin kaliteli kasmayan video yüklemek biz samsung kullanıcılarının da hakkı sadaketimiz son demlerini yaşıyor bilgilerinize..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ertugrultoktas,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Yaşadığınız durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy S
Kusura bakmada 15k gibi bir paraya şahsen android bir cihaz ben tercih etmezdim.
PriceTR
Active Level 8
Galaxy S
İnstagram story leri tamamen instagram geliştiricilerine bağlı. Olayın samsung ile alakası yok instagramın bildiğin apple ile sözleşmesi var. Oyun ve ısınma konusunda ise şaşırdım baya. Exynos 2100 dediler iyileştirdik demişlerdi ama yalan olmuş sanırım. Mobile legends oyun performansları hakkında tam bir bilgim yok ama pubg mobile performansı hakkında bilgilendirebilir misin ? Hangi ayarlarda ne kadar fps veriyor tarzında.
0 Likes
Galaxy S
İnstagramın bu ikili hareketi için samsung kullanıcıları olarak hastag başlatalım o zaman çok büyük haksızlık yaşıyoruz çünkü Pubg de kasma yok ama aşırı iyi de diyemem normal extra bir şey hissetmedim en üst ayarlarda s9 plusta kasmıyordu zaten
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
eğer telefon a güncelleme yüklediysen do m kasma ve bir çok Hata olabilir fabrika ayarlarına dön yeniden kur kurulum için anında tüm güncellemeleri yapma tüm telefonlar ber güncelleme sonrası çoğu uygulama çöker
0 Likes
Galaxy S
Güncelleme yükledim evet güncellemeyi nereye kadar erteleyebiliriz ki
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ertugrultoktas,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Yaşadığınız durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes