cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21FE Kasa Değişim Ücreti

(Topic created on: 01-26-2023 01:24 AM)
408 Views
F-I-R-A-T
Active Level 10
Options
Galaxy S

Arkadaşlar S21Fe telefonun daha önce kasasını değiştiren oldu mu? Eğer olduysa fiyat kaç TL civarı (yetkili serviste) ve örneğin telefonumuz yeşil renkte bunu değişim esnasında siyah olarak talep edebiliyor muyuz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
Rica ederim yarin 444 77 11 arayin daha detayli bilgi alirsiniz

View solution in context

18 Comments
_SSalim
Active Level 8
Galaxy S
Ücretli olarak yapılacağı için evet parça değiştirme yaparken istediğin renkte talep edebilirsin ama cihaz üzerindeki nihai kararlar onarım merkezlerine bırakılmıştır ücret vereceğin için yaptırabilirsin
Galaxy S
Evet ama renk secerse garanti disi kaliyor ve ekran kasa bir degistriyor servis
_SSalim
Active Level 8
Galaxy S
Garantili olan cihaz için söylemedim . Garantisi biten ürünlerde talepte bulunup değiştirim işlemi sağlanır çünkü kullanıcı ucretli işlem yaptiracaktir
Galaxy S
Tabi garantisi bitmişse talep edebilir ama garantisi devam ediyorsa ve kendi istegiyle renk degisimi talep ederse garantisine son veriliyor
_SSalim
Active Level 8
Galaxy S
Ben kendi çalıştığım şirkette yazılım uzmanı olarak çalışıyorum uygulamaları denetliyorum bazı durumlarda telefon markası olduğu için teknik servisle iletişimde oluyoruz

O yüzden konulara hakimim ama şöyle bir durum var cihaz garantiliyse ekran kirilma çatlama darbe vs durumları Garanti dışı zaten ücretli işlem yapılır ama cihazı resmi onarım merkezinde işlem sağlanırsa garanti dışı kalmaz yetkisiz müdahale yok ama tabi bu firmadan firmaya değişir bunu garanti sozlesmesini okumak ve kontrol etmek lazım çünkü devam eden garantinin devre dışı kalması için yetkisiz müdahale olması lazim parça değişikliğin de farklı renk ile değişimi talep edilmesi Garanti dışına kalmasına sebep olmamalı bunu ben kendi şirketimin servisine bir sorayım nasıl işliyor diye
Galaxy S
Hayir kasa degisimi yok bildigim kadariyla var ama ekran ile kasa beraber degisiyor ayni sorunu bende yasadim cihazim daha 25 gunlukken parcalandi servise verdim ve parcalanan cihazim beyazdi renk degisikligi istwyip siyah talep ettim ama malesefki yapilir ama cihaziniz artik garanti disi kalacagini bellirtiler kesinlikle ve oyuzden vazgecip tekrar beyaz renk yaptirdim fiyatuda sanirim 2450 tl
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Kasa ve ekran değişimi için 2450 TL değil mi?
Galaxy S
Ewet sizin s21 fe icin fiyatina baktim 2450 tl
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Kasa ve ekran değişimi beraber mi yapılıyor s21fe de de?