cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 fe one ui 6 sonrasi

(Topic created on: 02-07-2024 11:54 AM)
143 Views
Questra
Active Level 1
Options
Galaxy S
S21 fe telefonumda one ui6 sonrasinda whatsapp ta belirli bir sure mesajlastigim zaman gri renk tonlarinda klavyenin izlerinin kaldigini **bleep** ettim biraz sure gectikten sonra duzeliyor ama one ui 5.1 de boyle bir olayla karsilasmamistim one ui6.1 de duzelir mi sizce?
0 Likes
7 Comments
Dipoll
Active Level 4
Galaxy S
Uygulamadan çıktıktan sonra hala ekranda klavye kalıyorsa ekran yanığı olmuştur yazılım ile düzelmez ekranın değişmesi gerekiyor garantisi varsa degistirebilirsiniz
0 Likes
Questra
Active Level 1
Galaxy S
Uygulamadan ciktiktan sonra bir sure belli oluyor sonra kendi kendine kayboluyor ekran yanigi olduguna emin misiniz? Yanik olsa surekli belli olmaz mi?
0 Likes
Dipoll
Active Level 4
Galaxy S
Evet bu duruma hayalet ekran deniyor daha önce benimde başıma gelmişti instagram gibi uygulamalarda bir süre geçirdikten sonra alt tarafinda ekranda kaldığını daha sonra kaybolduğunu göreceksiniz, garanti varsa ücretsiz ekran değişimi yaptırabilirsiniz
0 Likes
Questra
Active Level 1
Galaxy S
Halbuki daha 4 ay once ekrani degistirtmistim yine bi gitmek gerekiyor o zaman tesekkur ederim
0 Likes
Dipoll
Active Level 4
Galaxy S
Şansızlık olmuş Huawei kullanıyordum daha önce 5 kere ekran değiştirdim tamamen şans
0 Likes
Questra
Active Level 1
Galaxy S
Aynen oyle dogru diyorsun
0 Likes
Questra
Active Level 1
Galaxy S
Test ettim yanik yok
0 Likes