cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE

(Topic created on: 04-23-2024 10:45 PM)
380 Views
caglar_
Active Level 4
Options
Galaxy S
S21 Fe kullanan var mı nasıl performans batarya vs.

6 Solutions

Accepted Solutions
Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Performansı gayet iyi kamerada dahil buna batarya ise ortalama 120 hz için 6 saat falan 60 hz'e alırsanız 7 saat üstü görebilirsiniz böyle sonuçlar alan var ben 120 hz'de açık ekran süresi 5.40 saat alıyorum ve ekranı çok iyi dinamik amoled olduğu için renkleride çok doğru veriyor daha bir çok özellik sayabilirim ama önemli olanlar için kısa bir özet geçtim.

View solution in context

Solution
Galaxy S
1 buçuk senedir kullanıyorum kardeşim telefondan gayet memnunum aşırı isinma flaan yaşamadım islemciside başarılı şu ana kadar donma kasma yaşamadım..pilide kullanima göre değişir tâbi ben 60 hz de genlede 7 -8-9 saat aliyorum oyun pek oynamam..Caner kardeşimizin dediği gibi ekran flaan gayet başarılı canlı bir renk sunuyor.. kamerası benim çok hoşuma gidiyor ozellikle makro su falan..diyatida hatta şu an iyi hatta yaninda buds 2 hediyesi vardı eğer kampanyası bitmediyse buds 2 de çok iyi kulaklık..ve son büyük güncellemesi kaldı onuda alacak ama guvenlik güncellemesi daha 2 sene daha alır..guncellemyi de pek kafana takma takanlar çok..iyi kullanırsan 5 sene falan götürür.belki daha fazla ben s serisi teli 6 -7- sene kullanıyorum 🙋

View solution in context

Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
S21 s22 serisi modeller batarya kısmında mesela a serisinden a34 veya a54 kadar çok iyi değiller sebebi s serileri performans odaklı olduğundan dolayı ama kötüde denilmez ama s23 serisi batarya konusunda mükemmel oldu 7-8 saatler alan var 120 hz'de.

View solution in context

Solution
yns21fe
Active Level 10
Galaxy S
Batarya gündelik kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor. Yoğun kullanımda biraz zorlar. İlk günlerde düşük ekran süreleri verse de birkaç hafta sonrasında düzeliyor. İşlemcisi Exynos 2100 ve Snapdragon 888 olmak üzere ikiye ayrılıyor. İkisi de 2021'in güçlü amrial gemisi işlemcilerinden ve çoğu işi akıcı bir şekilde yerine getirebiliyorlar. Kamera performansında da bu fiyata telefoto kamerası olan telefon bulmak zor. Sadece telefoto ve geniş açı karanlıkta pek düzgün sonuç vermeyebilir o kadar ki bu sorun çoğu telefonda var. Sıcak havalarda ısınma yapıyor ona dikkat. Belki de tek ve en kötü yanı One UI 7.1'in alacağı son yazılım güncellemesi olması. Sonraki 1 yıl daha güvenlik güncellemesi alıp ömrünü tamamlayacak.

View solution in context

Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Gönderime bakabilirsin ama her s21 fe kullananda olmuyor memberste ben dahil 4-5 kişide bu sorunu gördüm ama sadece s21 fe kullananlarda tabi kronik bir sıkıntı ne yazikki ama sende olurmu bilemiyorum.

View solution in context

Solution
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy S
Performansı şahane diyebilirim, ancak batarya biraz garip, 1. Nesil olan S21Fe'nin batarya yönetimi gerçekten berbat ama 2. Nesil olanın ki çok iyi değilde 1. Neslinin biraz daha geliştirilmişi diyebilirim.

View solution in context

29 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kullanmıyorum ama bataryası net iyi değil
caglar_
Active Level 4
Galaxy S
Bizzat Kullananların yorumlarını merak ediyorum
0 Likes
Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Performansı gayet iyi kamerada dahil buna batarya ise ortalama 120 hz için 6 saat falan 60 hz'e alırsanız 7 saat üstü görebilirsiniz böyle sonuçlar alan var ben 120 hz'de açık ekran süresi 5.40 saat alıyorum ve ekranı çok iyi dinamik amoled olduğu için renkleride çok doğru veriyor daha bir çok özellik sayabilirim ama önemli olanlar için kısa bir özet geçtim.
caglar_
Active Level 4
Galaxy S
60 Hz kullanmayı tercih ediyorum 60 Hz'de ne kadar ekran süresi verir?
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
60 hz dediğim gibi en az 6.30 saat verir bugün s21 fe kullanan bir arkadaşımızda paylaşmıştı 9 saat almıştı şarjı %5 kalmıştı
caglar_
Active Level 4
Galaxy S
Az gibi sanki ben 4 senelik A31 ile en az 7.5 saat ekran süresi alıyorum orta düzey güç tasarruf modu ve ortalama kullanımla ( oyun çok nadir o da ufak tefek oyunlar) s21fe'nin işlemci çok iyi
Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
S21 s22 serisi modeller batarya kısmında mesela a serisinden a34 veya a54 kadar çok iyi değiller sebebi s serileri performans odaklı olduğundan dolayı ama kötüde denilmez ama s23 serisi batarya konusunda mükemmel oldu 7-8 saatler alan var 120 hz'de.
caglar_
Active Level 4
Galaxy S
A34 ve 54 tasarım konusunda çok kötü. Berbat bir ekran kasa oranı var hele ki a34'te. Çerçeveleri inanılmaz rahatsız ediyor kalas gibi kasa zaten şu an kullandığım a31 bile ince zarif
Galaxy S
CanerS21Fe kardeşim seni buraya alalım 😁