cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE

(Topic created on: 06-09-2023 07:06 PM)
225 Views
AhmetEkşinar
Active Level 6
Options
Galaxy S
Mayıs güncellemesinden sonra biraz olsun düzeldi. Uzuuun zamandır bu saatleri bile göremiyordum. 120 HZ
image

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu da benden (Karanlık mod açık, güç tasarrufu kapalı, 120hz, aod kapalı, parlaklık yaklaşık %20-30, konum kapalı, ağırlıklı olarak wifide kullanıldı)

Screenshot_20230604_224347_Device care.jpg
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Güncelleme ile daha da düzelir inşallah, şimdilik güzel.
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Bu güncelleme olayı çok garip ya başka cihaz çöpe dönerken bazısı çok iyi sonuçlar veriyor ah Samsung ahh😁
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Dostum bir de Hard reset atıp sıfırla üstüne gerekli ayarları yap ama benden sana öneri hiçbir uygulamayı derin uyku moduna alma. Kullanmıyorsan direk sil. Bulunduğun yerde hat az çekiyorsa uçak moduna alıp WiFi araması kullan. Çok kullanmadığın uygulamaları uyku moduna al. Güncellemeleri aksatma evde ise konumu kapa siyah tema kullan. Bluetooth kullanmıyorsan kapat. Film izlerken güç tasarrufu aç. İstersen rutinlerden sadece 120hz kullanacağın uygulamaları seç.fe modellerinde adaptif hz yok diye biliyorum bunları yapınca süre daha da artar A53 cihazımda aynılarını yaptım normal kullanımds film izlerken 9-10 saatleri buluyorum ama unutma hard reset sonrası 1 hafta şarj hızlı gider kullanım özelliklerini telefon öğrenince düzelir.