cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE 6.1 batarya sorunu!

(Topic created on: 4 weeks ago)
215 Views
Slymn027
Active Level 3
Options
Galaxy S
6.1 öncesi ortalama 6.5 - 7 saat ekran süresi alıyordum, güncelleme sonrası 5 saati zor görüyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı? 
11 Comments
gizliyim
Active Level 3
Galaxy S
Yeni gelecek guncellemeyi bekle. Sorunun çözülmezse Eğer Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla işlemini yapın bu işlemi yapmadan önce önemli veri varsa yedekleyin
Slymn027
Active Level 3
Galaxy S
Yani bu sıfırlama gerçekten sorunlara çözüm oluyor mu? Ben sıfırladım sorunum düzeldi diyeni görmedim şimdiye kadar... Yanlış anlama fikir sunmuşsun tşk ederim ama o kadar uğraşıp tekrar kurulum yapıca ama düzeleceğinin garantisi yok işte böyle saçma bir durum.
gizliyim
Active Level 3
Galaxy S
Denemek gerekiyor
Slymn027
Active Level 3
Galaxy S
Biraz daha beklicem pil kalibrasyonu belki oturur, olmazsa mecbur denicem başka çare yok.
Galaxy S
Bende yok sorun 8 saat falan alıyorum hala.. sıfırla istersen
Slymn027
Active Level 3
Galaxy S
Sıfırlayınca düzeleceği kesin olsa hemen sıfırlarım ama sonuç değişmezse onca emek yedekleme, yükleme vs boşa zaman kaybı. Kararsızım o yüzden.
0 Likes
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.

bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
Slymn027
Active Level 3
Galaxy S
Ayarlarımda herhangi bir değişiklik yok, aynı ayarlarda daha önce 7saat ekran sürem varken, güncelleme sonrası 5 saati zor görüyorum, yani ayarlarla alakalı değil.
0 Likes
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
çünkü yeni özellikler ekleniyor veya açılıyor,haliyle çalışan daha fazla sistem uygulamsı oldugundan şarj daha çabuk bitiyor.Sadece sürüm yükselmiyor yani.
0 Likes