cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 5G Uygulamalarda Kamera Sorunu

(Topic created on: 01-22-2022 11:59 PM)
217 Views
EminPolat
Active Level 1
Options
Galaxy S

Whatsapp, Telegram, Instagram vb uygulamalarda çekim yaptıktan sonra kamera yumuşatma ve bulanıklaştırma yapıyor. Whatsappta aynı zamanda çektikten sonra kameranın açısı ile fotoğraf arasında kayma meydana geliyor.

9 Comments
blodcubuk06
Active Level 6
Galaxy S
Kardeş bu sorun hepimizde var yani android de . Bir nevi ipone a yönlendirme 😉
EminPolat
Active Level 1
Galaxy S
12bin tl verdiğim telefonda resmen sosyal medya kullanamıyorum, bunu geçtim photoshop, lightroom gibi uygulamalarda da aynı sorun
0 Likes
blodcubuk06
Active Level 6
Galaxy S
Paylaşım yapiyorsaniz resim formatinda değilde dosya formatinda atarsan kalitesi düşmez
EminPolat
Active Level 1
Galaxy S
**bleep** çekmek ve paylaşmak istiyorum, bir sohbet esnasında bir yeri ya da kendimi bunu kaliteli kılmak için yolu uzatmak manasız. gecenin bu saatinde yorum yaptığın için ayrıca teşekkür ederim.
blodcubuk06
Active Level 6
Galaxy S
Kardeşim başka türlü malesef. Fazla kaliteli cekmezsen fazla bozmuyor tek tavsiyem bu 🙏
EminPolat
Active Level 1
Galaxy S
ha bide bulunan test kısmında da aynı hataya sahip 😄 ilginç şekilde
0 Likes
cybercider
Active Level 7
Galaxy S
Biraz yabancı forumlara baktım durumlar ilgili ilginç tesbirler var.
1- Instagram beta programına dahilseniz oluyor demiş çözümü şu şekilde: Google play de instagram yaz instagram kurulu olduğundan zaten direk gelecek. Ordaki seçeneklerde beta programına katılındı ifadesi varsa oraya tıklanıp beta programından çıkılıp instagram kaldırılıp tekrardan yüklenecek.
2. Durum ise smart switchle telefonu geri yüklediğinden bahsetmiş s7 den s10 a geçişte smart switch le verileri geri yüklemiş anladığım kadarıyla. Çözümü ise: İnstagram uygulamasını kaldırıp, sonrasında google account dan çıkış yapıp cihaza tekrar google account u aktif etmek. Ve tekrar instagramı indirip kurmak. Sonrasında düzeldiğini yazmış.

İşinize yararsa yeni bir konu açarak paylaşırsanız daha çok kişi faydalanabilir.

Not: instagram kullanmıyorum, birkaç kez bu sorunun olduğunu okudum başka kullanıcılardan merak ettim nedir diye. Umarım işinize yarar...
EminPolat
Active Level 1
Galaxy S
Bu uzun yazın içim çok teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim ama sorun kamera hariç, kamera kullanan tüm uygulamalarda Samsung un kendim uygulamaları dahil.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EminPolat,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılımdır ve uygulamalardan kaynaklı çözünülürlük kaybı yaşanmaktadır. Uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, yaşamış olduğunuz sorunu uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Whatsapp sorunu için verilerinizi yedekledikten sonra uygulamayı kaldırarak tekrar yüklemenizi öneririz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes