cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20Fe Snapdragon Android 12

(Topic created on: 01-27-2022 03:01 PM)
247 Views
Ferhat190511
Active Level 6
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar Android 12 ye güncelemek ile ilgili bazi şüphelerim vardı biraz bekledim 1 hafta sonra güncelledim ve bu batarya performansını aldım.Yeni rekor kırdım.Android 11 ile ekran süresini 12 saat görmüştüm.Şimdi ise bu sonuçları aldım.%42 ye kadar wifide kullandim %42 den sonra mobil veri kullandım.karanlik modda telefon ekran yenileme 60hz ve hiç güç tasarrufuna almadim.15dk pubg oynadim.%42 den sonra wifi kullansaydım eminim 13 bucuk saati görürdüm.Hatta güc tasarrufunda kullansam belki 14 bucuk saatte olabilirdi :)

image

6 Comments
Galaxy S
Uygulama ayarlariniz nasıl ben hücresel veri de %85 ile sınırlı %20 ye kadar 4.30 dk ekran görüntüsü alıyorum
Ferhat190511
Active Level 6
Galaxy S
İntagram ve watsaap hariç diğer bütün uygulamalari derin uyku moduna alıp kullanıyorum arka planda otomatik kapanıyor
0 Likes
imindivanli
Active Level 5
Galaxy S
Guzel bir calisma
Mkykemal
Active Level 7
Galaxy S
S20 benimkisi de bu sekilde. Sizin instagram sureniz neredeyse 2 kattan fazlayken benimkisi asagi yukari ayni sarj yuzdesini harcamış :(Screenshot_20220127-161457_Device care.jpg
0 Likes
Mkykemal
Active Level 7
Galaxy S
Bu guncellemeden hemen sonraki mi yoksa birkac gun gecti mi uzerine
Ferhat190511
Active Level 6
Galaxy S
Bi kaç gün geçti sonra rayına oturdu bi kaç sefer telefonu yeniden başlatmaninda etkisi oluyor daha performanslı oluyor
0 Likes