cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20FE SD PİL SÜRESİ

(Topic created on: 01-13-2023 11:00 AM)
262 Views
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

16 Comments
gergin1903
Active Level 6
Galaxy S
Bu arada s20 fe sd modeli telefonum vardı 15 gün dayanabildim bazılarında ekran dokunmatik sorunu var hayalet dokunma deniyor google a yazınca da çıkıyor maalesef bende o sorun vardı 15 günde elden çıkardım
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy S
Telefonla ilgili dokunmatik olarak sıkıntı yaşamadım, ancak gölgelenmeler vardı bununla ilgili garantiye gönderdim ücretsiz bir şekilde onarımı yapıldı
gergin1903
Active Level 6
Galaxy S
İyi sizin için sevindim ben maalesef çok severek almıştım hepsinde yok mesela aynı yerden 1 gün ara ile s20 fe sd alınmış 1 inde sorun yok öbürü ekran dokunmatik sorunu var özellikle YouTube da bu konu hakkında cok video var alırken dikkatli olun benim duruma düşmeyin
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy S
Evet haklısınız
gergin1903
Active Level 6
Galaxy S
Arkadaşlar bu ekran dokunmatik sorunu bulmanın bir yolu şu şekilde rehber, ayarlar ,veya ayarlar uygulamalar da uzun sayfalarda ve bilinen sosyal medya uygulamalarında baş parmağınız ile sayfayı aşağı ve yukarı seri bir şekilde denemesini yapıp eğer ekran takılma donma yapıyorsa maalesef bendeki sorun var demektir işaret parmağı ile değil özellikle oyun oynamak tam bir eziyet olur
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Baya iyi.
merth
Active Level 3
Galaxy S
@gergin1903 bende sıkıntı yok 7 ay oldu mi note 10 730g den geçmiştim oyun oynayan birisiyim olsaydı hissederdim. Bu arada uyarın için teşekkürler