cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 ultra arka kamera lens cam kalitesi

(Topic created on: 09-03-2021 09:23 AM)
230 Views
zcc
Active Level 8
Options
Galaxy S

Arkadaslar teli uzun sure kullanan varmi yaa lens koruyucu alcaktm yine ustune kamerayi kapatan ve icine alan kılıf  alcaktm bir tanesini aldim hatta. Kamera cam kalitesinden sikayet edenler olmus durup dururken cam çatlıyormus dusurmeden hani zedelemeden kamerayi fokuslarken filan durduk yere çatlıyormus ben 3 gun olmustur teli alali dahada bilmiyorum kullanan bilen varmi oyle birsey varmi yoksa nadiren olan birseymi her kullanicida olcakmis gibi konusulmus da anlamadım?

14 Comments
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Nasil birsey alinmali arkaya cam alirken bilginiz yada fikriniz varmi kalin cam mi olmali incemi olmali digerleri 3d yapistirmali ondan vazgectm kılıf olmaz die
cybercider
Active Level 7
Galaxy S
Bilmiyorum ben almaya niyetlendim sonra vazgeçtim
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Nasil koruyorsunuz orayı kılıf yeterli oluyormu bende almadim dahada karar veremedim oraya cam alinmalimi yoksa kilif orayı kapatan yada saran kilif yeterli olurmu
0 Likes
cybercider
Active Level 7
Galaxy S
Bende spigen şeffaf kılıf var. Kamera bölümü komple açık. O anlatılan cam kırılmasını film kaplayarak çözemezsiniz. Bence o sorun içerden ısıdan oluyor olabilir yoksa durdur yere temas olmadan cam neden kırılsın.
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Isidan cam kirilmasi yasayan varmi isidan olursa hep isinabilir ki tel o daha kötü isidan kirilmasi daha garip bi durum bence ala ala sasirdim
0 Likes