cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe ısındı hatası verip uygulama kapatiyor

(Topic created on: 06-12-2021 01:33 AM)
111 Views
ibrahim3434
Active Level 3
Options
Galaxy S

WhatsApp ile görüntülü konuşurken telefon hata verdi ve görüşmeye son verip kapanacak şekilde hata aldım ve 20nsaniye sonra WhatsApp kapattı cihaz aşırı derecede ısındı ben böyle ısınma görmedim üretim durdurmuş zaten s20fe üretim durdu  bu ayıplı ve hatalı malı geri alıp bizlere bir üst model vererek müşteri memnuniyetini yerine getirmesini bekliyoruz 

ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
5 ay geçmiş aradan % 50 zarar ve öyle bir kötü çıkmaz durum ki Samsung arkasında durmuyor cihazın satmaya denedim para etmiyor çünkü herkes biliyor artık s20 fe üretimi durdu sıkıntılı bir cihaz olduğunu tüketici hakem heyetine baş vurdum yakında haber gelir hayırlısı olsun inşallah yazarım bundan sonucu benim gibi yüzlerce aynı sıkıntıyı yaşayan var
benmesela
Active Level 4
Galaxy S
Başvurunun geri dönüşü olumsuz olacaktır,bişey çıkmaz ondan bence.
0 Likes
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Ama elimde kanıt var ispat var söyle düşünün şikayet var telefonu servise veriyorum yazılım hatası var dediler sonra sıfırladılar telefonu aldım eve geldin WhatsApp kurdun yakinin ile görüntülü konuşma sırasında telefon aşırı ısınma hatası veriyor ve görüşmeyi kapatıyor s2 den bu yana s serisinin hepsini kullandım 1 yıl en az hiç böyle bir sorun yaşamadım bu cihaz hatalı Screenshot_20210611-181959_letgo.jpg
0 Likes
benmesela
Active Level 4
Galaxy S
Takas yapmayı da denedin mi bari?
0 Likes
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Evet Samsung değişim kampanyası var takasa benim cihazı 3,200 TL alıyor çok komik verdiği cihaz ney biliyormusun s20 ve üstüne 3.500 TL istiyor güler misin ağlar misin
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Ben kazanacağım Allah izni ile gercekten hakliyim ve sadece whataap degil bir cok uygulamada isiniyor kapatiyor uygulamayi banka uygulamasini açamiyorum sonra şebeke sorunu var telefon kapaniyor çekmesine ragmen acik alanda olmama regmen turkcell li olmama ragmen gorusme kapaniyor ve sonra cihaz kendisini resetliyor pil 7 saat gitmiyor bile kisik ayarda kullanmama ragmen bunlarin hepsi exnos işlemcile alakali diye dusunuyorum
benmesela
Active Level 4
Galaxy S
Bence sen onu yine de sat.
0 Likes
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Sattığım rakama doğru düzgün bir cihaz bile gelmiyor 6.500 dan 3500 vermem 5 ayda sen olsaydın satarmiydin 6,500 alım 3,500 verirmiydiniz?
benmesela
Active Level 4
Galaxy S
Haklısın da daha çok sıkıntı çıkarıp elinde kalmasa.
0 Likes
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Yok benim gerçekten içim çok rahat ilk başta bana dediki servis hata anında keşke resim yada video çekseydin ben akıl edemedim neyse eve geldim servisten bugün tekrar hatalı verdi hemen kayıt altına aldım ve hem resim hem video çektim yarın tekrar servise gidecem gostericem ne diyecek bu sefer bakalım zaten hakem heyetine verdim dosyayı bundan sizlere müjdeli haberi yazicam inşallah