cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 Fe parlaklık sorunu

(Topic created on: 03-25-2022 12:57 AM)
600 Views
GeddyLee
Active Level 3
Options
Galaxy S

Aldığım günden beri adaprif parlaklık kapalı 5 dk Oyun oynatmıyor parlaklığı kısıyor söyledikleri çözümlerle hiç bir işe yaramıyor anca telefonu sıfırlayın diyolar ömür boyu düşük parlaklıktamı kullanacak Bu telefonu anlamadım vallaha pişman oldum aldığıma

5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Cihazınızı en son yazılım ile kullanmanıza rağmen bu Sorun devam ediyorsa kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum hata raporu nasıl gönderilir hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Yukarıdaki Linke tıklayınız
0 Likes
HikmetGven4TR
Active Level 7
Galaxy S
Gelen yeni güncelleme ile gos kalkacak ve bundan inşallah kurtulmuş olacaksın. Ayrıca bir yandan iyi çünkü amoled yanağından korur lakin her insan aynı şeyi istemiyor .
0 Likes
kaytan348
Active Level 4
Galaxy S
Bu modelde böyle bir sıkıntı var maalesef hdr video izlerken istenilen parlaklığı çıkmıyor.Aslinda çok daha yüksek parlaklık seviyesine çıkabiliyor eğer telefonun ışık sensorune bir ışık tutarsan telefonun ekran parlaklığı full de olsa bile daha yüksek parlaklığa cikabiliyor
0 Likes
GeddyLee
Active Level 3
Galaxy S
**bleep** çıkıyor biliyorum onuda saçma anca hata raporunu gönderin diyorlarda hep aynı şey
0 Likes
Galaxy S
Onda öyle bı olay var servislik bişey değil YouTube ve çoğu forum sayfalarinda aciklama var o sorun video ve yazıları
0 Likes