cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Snapdragon Gece modu sorunu

(Topic created on: 10-08-2022 11:17 PM)
196 Views
JaroxJamaica
Active Level 1
Options
Galaxy S

Herkese merhaba. Elimde S20 FE telefon var fakat 1-2 aydır gece çekim modunda 5 saniye süren fotoğraflar çekersem fotoğrafı işleme süresi çok uzun sürüyor ve beyaz pir perde çekiyor fotoğrafın önüne. Sanırım pozlama hatası. Daha sonra çalıştığım yerin müşteri hizmetlerine ayni sorunu yaşayan birden fazla müşteri gördüm ve gelmeye de devam ediyorlar. Arkadaşlar bu sorunu nasıl çözeceğim? Yardımcı olabilir misiniz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba JaroxJamaica,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Bende o sorun var kardeşim. Çok uzun sürüyor. Ama çözümünü bilmiyorum. Arkadaşlar bilen varsa yazsın.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Fotoğraf çekmek için 5 saniye bekliyorsunuz sonra ise galeride işleme için bekleme süresinden bahsediyorsan o sorun değildir S10 ve Üstü modellerin hepsi bekliyor ve kamera moderetörü o süreye azaltmaya çalışacaklarını söylemişti ama iyi sonuç elde etmek için o sürenin olması gerektiğini söyledi
0 Likes
JaroxJamaica
Active Level 1
Galaxy S
Sorun o süre değil. Bir güncelleme aldı s20 FE'ler. 5-6 saniye süren render süresi 30 saniyeye çıktı ve kamera uygulaması pozlama hatası yaparak fotoğrafı bembeyaz yapıyor. Şikayetim var sitesinde sorunu yaşayan bir sürü insan var. Ortada bir sorun var ve 1 aydan uzjn süredir sorun ile alakalı guncelleme vermiyorlar 😀 Yani koskoca Samsung... Anlam veremiyorum
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba JaroxJamaica,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes