cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S 21 ultra

(Topic created on: 12-02-2022 01:29 PM)
348 Views
ozzyas
Active Level 5
Options
Galaxy S

Samsung Türkiye çalışanşarı ısrarla güncelleme verememe gerekçenizi robot gibi konuşmadan açıklayabilcek donanımda ve yetkinlikte bir çalışanınız var mı acaba?

@samsungtürkiye
7 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Artık toplu güncelleme sunsunlar yoksa bunlar böyle devam eder bizde kahrımızdan ölürüz
daktilo84
Active Level 7
Galaxy S
Arkadaşlar, dunyadaki yazılım mühendisleri ile buradakileri bir tutmayın. :) İyi olan yazılım mühendisleri zaten yurtdışına gittiler. Buradakiler de senin benim gibi ezbere adamlar. 😃😃😃
ozzyas
Active Level 5
Galaxy S
Keşke senin benim gibi olsalar😂
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Abi zaten bunlar var olan güncellemeyi yapıyorlar yani adamlar kendileri baştan sonra yapmıyor atıyorum güney kore s20 fe nin yazılımını yapıyorlar sonra bu farklı ülkelere dağıtıyorlar sonra Türkiye bunu sadece benim bildiğim dili çeviriyorlar yani bir özellik geldi onun dilini Türkçeye çeviriyorlar ve zaten senin dediğin gibi yazılımı türkiye yapsaydı 1 yıl sonra verirlerdi güncellemeleri
aonart56
Beginner Level 4
Galaxy S
guncelmiyiz.com diye bir siteleri var düne kadar S21 Ultra için 1 Kasım-1 Aralık arasında Android 13 güncellemesi yayınlanacak yazıyordu, Bugün baktım S21 Ultra listede bile yok
alperde
Active Level 5
Galaxy S
o siteyi de 200 liraya lise öğrencisine yaptırmışlar herhalde 😃
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy S

http://www.guncelmiyiz.com/  Arkadaşlar siteden resmi olarak Samsung tarafından paylaşılan tarihlere ulaşabilirsiniz. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. O yüzden tairhler değişebiliyor takipte kalmakta yarar var arkadaşlar hemen gelmesinden ziyade testler tamamlanarak güzel gelmesi daha mantıklı. 

Ayrıca CheckFirm, sammobil üzerindende  ekstra olarak takip edebilirsiniz. 

https://r2.community.samsung.com/t5/Di%C4%9Fer/S-A-M-ve-B%C3%BCt%C3%BCn-Samsung-G%C3%BCncelleme-Bilg...

linkten gönderime ulaşabilirsin dostum

0 Likes