cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S 20 fe sarj

(Topic created on: 04-23-2021 02:44 AM)
117 Views
demetoscar
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Slm  arkadaşlar 1 hafta oldu alalli s 20 fe çok çabuk şarkı bitiyor ve ısınıyor yardım lütfen nqpmaliyim  Samsung degistirirmi  acaba başka model alsam

16 Comments
mstfcnky
Active Level 5
Galaxy S
Kac kez aradim.mail.attim kimsenin birsey yaptigi yok kardesim bosuna bu sayfalara yonlendirmeyin kimseyi konuya bakiyoruz konuyu inceliyoruz sikayetiniz en kisa zamanda cevaplanacak diye otomatik.mesaj geliyor. Oto mesaj okumak isteyen yazsin
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
0 Likes
mstfcnky
Active Level 5
Galaxy S
Ne bu bunlari yapmayacaksak o zaman nokia 3310 a donelim 6000-7000 tl.para verip uygulamalari kapatip cihazin sogumasini mi bekleyecegiz????
mstfcnky
Active Level 5
Galaxy S
Gecmis olsun bunu insanlara bir turlu anlatamadim 4 aydir kullaniyorum 2 kez servise yolladim.isinma problemi ile.ilgili hic birsey yapmadilar test yapildi sorun gorunmedi denilip iade ediliyor. En tuketici heyetine basvuracagim. Sarji 1 gun gitmiyor eski telefonum s9 3000mAh s20 fe 4500mAh ayni gidiyor o da 1 gun bu da 1 gun hele.son zamanlarda 1 gun dahi gitmemeye basladi.
0 Likes
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
Dostum,samsung teknik servislerini düzeltmedikçe,Türkiye'ye snapdragon yonga setli işlemcili telefonlar yollamadıkça ve güncelleme problemlerini çözmedikçe ALINMAZ!!!
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba demetoscar,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes