cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung bize kazık attı

(Topic created on: 04-22-2021 09:14 PM)
217 Views
ruhsuzadam
Active Level 6
Options
Galaxy S

Exynos işlemciyle iyi bir kazık attı.s serisi pişmanlıktır :(

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ruhsuzadam,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Ayrıca, cihazınızda yaşanılan sorunu detaylı olarak paylaşmanızı ve ürün model kodu ile yazmanızı rica ederiz. Ayrıca, Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
Galaxy S
S serisi yerine note veya m serisi alsaydın keşke
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy S
Note seriside exynos işlemci kullanıyor s serisi gibi oda çöp.m serisine gelirsek orta segment bir ürün kamerası hapörlörü vb benim için yetersiz :(
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
ben a31 kullanıyorum şu ön yüklü uygulamalar olmasa gayet güzel
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
O google faceyle anlasmali oldugu icin oyle oluyor
Gamer27
Active Level 4
Galaxy S
Note 10 Plus Modelini kullanıyorum güzel **bleep** yedik aklı olanda exynos işlemcili telefon almaz söyleyeceklerim bu kadat
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ruhsuzadam,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Ayrıca, cihazınızda yaşanılan sorunu detaylı olarak paylaşmanızı ve ürün model kodu ile yazmanızı rica ederiz. Ayrıca, Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD