cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

One UI 6.0 telefonumu yavaşlattı

(Topic created on: 01-22-2024 11:27 PM)
346 Views
Viartel
Active Level 1
Options
Galaxy S
Selamlar, Galaxy S21 Fe kullanıyorum bugün telefonuma One UI 6.0 güncellemesi geldi ve güncelledim fakat artık telefonum normal haline göre biraz daha yavaş ve takılıyor. Nasıl çözebiliriö yardımcı olabilir misiniz?
Resolved!
Galaxy S
O zaman bize ne demicen😀
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Yükledikten Sonra normaldir Ağır bir sürüm güncellemesi olduğundan Telefonu yeniden başlatmanızı Ve bu takılmalar veya Donmalar Geçmezse Sıfırlamanızı öneririm. 👍
Viartel
Active Level 1
Galaxy S
Samsung'unun kendi forum sitesi ve sikayetvar sitesinde gördüğüm kadarıyla sıfırlama öneriliyor ama sıfırladıktan sonra düzelmezse diye korkuyorum.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Yok düzelecektir siz o konuda rahat olabilirsiniz. 👍

One ui Ana Ekranı güncellemesi geldi mi bu arada size ?

Belli başlı güncellemeler Gelecek size Güvenlik güncellemelerini dahil onlar Optimize edecek Cihazınızı. 😊
Viartel
Active Level 1
Galaxy S
Galaxy Store'da 16 güncelleme vardı orada o isimde bir güncelleme vardı yaptım ama hâlâ yavaş ve takılıyor gibi telefon. Sanırım 1-2 güne sıfırlamayı deneyeceğim.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Sıfırlama Şansınız varsa kesin olarak öneririm size. 😊
Viartel
Active Level 1
Galaxy S
Telefonu zaten 7 ay önce aldım o yüzden pek bir şey yok o yüzden sıfırlamak büyük bir problem değil. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Sağolun Yardımcı olabildiysen Ne mutlu bana. Rica ederim, Siz yine bir sorun olursa Yazarsınız Members'a

Cevabım işinize yaradıysa Kabul edilen çözüm olarak da belirleyebilirsiniz. 👍

İyi akşamlar. 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Büyük guncellemelerde yedekleyin ve sifirlayin daha verim alırsınız
0 Likes
ozgur_s21fe
Active Level 9
Galaxy S
Bende aksine hızlandı takılma donma yok ekran süresi de uzadı mis gibi güncelleme olmuş bana göre
0 Likes