cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Mobile wips uygulaması hakkında

(Topic created on: 04-13-2022 10:25 PM)
724 Views
onrcmr
Active Level 4
Options
Galaxy S

Herkese merhaba,

Telefonumda 3 -4 gündür yukarıda bahsi geçen uygulama aşırı pil tüketmekte 
Mobilewips adlı bu uygulama nedir nasıl geldi hiçbir fikrim yok resimde gördüğünüz gibi bi hayli pil tüketiyor bu uygulama hakkında uzman arkadaşlardan destek rica ediyorum 

image

6 Comments
onrcmr
Active Level 4
Galaxy S
Yardım rica ediyorum
0 Likes
onrcmr
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkür ederim dediklerinizi zaten yaptım ama bu uygulama daha önce pilde görünmüyordu birden bire belirdi ve hangi amaçla kullanıldığını anlayamadım
0 Likes
onrcmr
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkür ederim zararlı uygulama olmadığının ve sistem uygulaması olduğunun farkındayım merak ettiğim bu uygulamayı ne tetikliyor telefonu alalı 4 ay oldu ve ilk kez bu uygulamayı gördüm şüphem de pilin hızlı tükenmesi üzerine idi
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Kablosuz izinsiz giriş önleme sistemi (WIPS), kablosuz LAN ağının radyo spektrumunu sahte erişim noktaları ve diğer kablosuz tehditler için izleyen özel bir güvenlik aygıtı veya entegre yazılım uygulamasıdır. Burdan yola çıkarsak kablosuz ağ vb. Seçeneklerden aktif olmuş olabilir. Uygulamanın bize ulaşın sayfasından durumu bildir kontrol edip yardımcı olurlar.
onrcmr
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkür ederim, sistem uygulaması olduğu ve gömülü uygulama olduğu için bize ulaşın çıkmıyor malesef 600 KB lık bir uygulama koca telefona bunu nasıl yapabiliyor inanılır gibi değil
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba onrcmr,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes