cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google Play sistem güncellemesi

(Topic created on: 02-13-2024 09:37 AM)
237 Views
GalaxyAhmet
Active Level 6
Options
Galaxy S
Son gelen Google Play sistem güncellemesi ile birlikte kullanmış olduğum Galaxy S20 FE (Exynos) modelinde artık tamamen Yakındakilerle Paylaş özelliği Quick Share ile birleşti. Artık bu sayede tüm Android cihazlara Quick Share ile paylaşım yapabiliyoruz. Benim asıl değinmek istediğim konu ise Google sayesinde Windows bilgisayarlara Quick Share ile saniyeler içerisinde büyük dosyaları paylaşabilirsiniz. Eğer uygulamayı Android'in sitesinden Windows bilgisayarlara kurarsanız hem Galaxy hem de diğer Android cihazlar ile dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz artı bi de bilgisayarlar arasında da oluyor. Uygulama Microsoft Store'da da mevcut ama ordan indirirseniz sadece Galaxy cihazlarda çalışır sanırım.

image

7 Comments
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Benim PC desteklemiyor uzdu
0 Likes
GalaxyAhmet
Active Level 6
Galaxy S
Desteklemesi gerek aslında benim bi dizüstü (Win10) bi de All in One (Win11) bilgisayar var Win11'de Quick Share olarak Win10'da Nearby Share olarak yükledi. Üstelik dizüstü bilgisayarım rahat 7-8 yıllık
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Benimde 8 yıllık. Store dan indirdigimde quick share desteklmiyor. Android sitesinden indiriyorum bakalım
0 Likes
GalaxyAhmet
Active Level 6
Galaxy S
Microsoft Store'da ki anladığım kadarıyla Galaxy Book (Samsung'un bilgisayarları) için ama Android'in sitesindeki tüm Windows'lar için.
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Evet sanırsam öyle. Androidden indirdim çalışıyor aşırı hızlı dosya gönderimi var kabloya son 😅 kullanmam artık
0 Likes
GalaxyAhmet
Active Level 6
Galaxy S
Evet ya muazzam bir özellik kablo derdine son
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle
0 Likes