cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Gerçekten en iyi işletim sistemi ?

(Topic created on: 11-22-2023 01:50 PM)
160 Views
egetarii
Active Level 7
Options
Galaxy S

İOS ( APPLE )

ONE Uİ ( SAMSUNG )

HARMONY OS ( HUAWEİ )

ME YOU I ( XİAOMİ ) 
18 Comments
Plamekrog
Active Level 4
Galaxy S
ONE UI ( SAMSUNG )
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
Kardeşim kimse birbirini kandırmasın en iyi işletim sistemi her zaman IOS tur. OneUI bir işletim sistemi değil arayüz türüdür yoksa OneUI da android işletim sistemini kullanıyor MIUI da android kullanıyor.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Katılıyorum
EctheIion
Active Level 3
Galaxy S
Saf Android daha iyi olabilir
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
Saf android cihazlar mesela Google Pixel bir ios kadar kararlı değil bunun stres test videolarını izleyebilirsin. Emin ol OneUI arayüzlü samsung stres testinde Google Pixelden daha iyi. Bir telefonun cihazın gerçekten iyi olduğunu ancak stres testinde anlarsın yoksa antutu, geekbench, benchmarks puanları her zaman gerçeği yansıtmaz
Anarchyy
Active Level 4
Galaxy S
Androidinde ios unda farklı avantaj dezavantajları var
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
Orası öyle zaten her iki işletim sisteminin de kendine göre avantaj dezavantaj farklı var ama benim burda ios en iyisi derken kastettiğim durum akıcılık, stabilizasyon ve optimizasyondur. Bu konularda her zaman ios en sorunsuzu olmuştur. Ha ben demiyorum OneUI arayüzlü android işletim sistemli samsung kötü falan ama bi ios kadar stabilize ve optimize değil bunu ben gözlerimle gördüm yıllardır samsung kullandım S serisi kullandım A serisi kullandım bunu gördüm yani. Samsungun daha iyi olabilmesi için androidden kurtulması gerek kendi işletim sistemini çıkarmalı. Nedenini açıkla dersen açıklarım
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung; kendi işletim sistemini çıkarsa, Iphone kadar akıcı olsa işte o zaman Iphone'un işi gerçekten zor demektir. Zaten Samsung; arayüzü olsun, telefonun kendi tasarımı olsun güzel yapıyor ve donanımını da güçlü tutuyor. Ve tüm bunlara rağmen Iphone'dan ucuz. Kendi işletim sistemini de çıkarırsa zirvenin tek sahibi olur.
0 Likes
daktilo84
Active Level 7
Galaxy S
Bu çok yönlü bir soru. Kullanıcıya göre değişkenlik gösterebilir. IOS işletim sistemi açık kaynak değil ama Android açık kaynak bir yazılım.
Android'in olayı da tam bu kullanıcılara daha esnek bir kullanım sunması. Ki bu yüzden uzun yıllardır tercih ediliyor.
Daha komplike bir cihaz isteyen bir kimse Android dışında kalan sistemlere yöneliyor. Burada en iyi tabiri, sizin ne istediğinize bağlı. Yani size cevap verebiliyor olması. :)