cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GalaxyS20+

(Topic created on: 03-02-2021 04:07 PM)
256 Views
ÖzgürS20artı
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhaba. Samsung s20 plus kullanıyorum. Cihazı alalı 1 hafta oldu. Ama şarjı çok seri tükeniyor. Tamam cihazın mükemmel bi ekranı var 120hz. Yenileme falan bunlar şarjı çok fazla tüketen unsurlar fakat sanki bi tık daha fazka tükeniyor. Gece 100 de bırakıyorum sabah 87 de falan alıyorum. Membersten kontrol yaptım promblem cıkmadı. Bide düşük Güç tasarrufu modunda kullandığım zaman gerçek bi 4500 mah gibi tükeniyor acaba öyle mi kullanmak gerekir kullanan o şekilde var mı ?? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ÖzgürS20artı,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

13 Comments
Kevinelzen0
Active Level 5
Galaxy S
Uzunpil ömrü için şarj ve kullanım kuralları onlara uyarsan umarımsorun kalmaz
1.şarj %20 den az %90 dan fazla olmamalı
2.şarjı harcayan uygulamaları bul ve az kullanmaya çalış
3.Arka plandaki uygulamalrı kapat
Galaxy S
yüzde 20 den az 90 dan fazla olmamalı derken tam neyi anlatmak istediniz anlayamadım. Yani şarja en az 20 de takıp 90 da bırakmalı mıyım bunu mu anlatmak istediniz. Teşekkür ederim yorumunuzdan dolayı.
Kevinelzen0
Active Level 5
Galaxy S
evet doğru sağol
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy S
simdi gardaş neye dayanarak %20 takip %90 cikarcaz ben teknik servise sorduğumda istedigin zaman tak istedigin zamanda cikar dedi
Kevinelzen0
Active Level 5
Galaxy S
ben telefonu aldığım da bana en uzun pil ömrü için bunları yapabilirsin dedi
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy S
kim dedi sana
Kevinelzen0
Active Level 5
Galaxy S
servis
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy S
Telefon daha çok yeni, batarya performansının bu kadar düşük olmasıda normal. Siz telefonu kullandıkça batarya performansıda artar.
Galaxy S
ilginç bi yorum mantıklı olabilir. Teşekkür ederim yorumunuz için