Original topic:

Galaxy S23 ,S23 Plus ve S23 Ultra Sizlerle ­čĺť

(Topic created on: 02-01-2023 09:09 PM)
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba Sevgili Samsung Members ├ťyeleri, 

Galaxy S23 ve S23+, g├╝nl├╝k tutkular─▒n─▒z─▒ daha da ileri g├Ât├╝rmek i├žin hayat─▒n─▒z i├žin do─čru cihaz─▒ se├žme ├Âzg├╝rl├╝─č├╝ sunuyor.

Galaxy'deki ┼čimdiye kadarki en h─▒zl─▒ ve en g├╝├žl├╝ yonga seti olan Snapdragon ┬« 8 Gen 2 Mobil Platform for Galaxy sayesinde her iki model de g├╝nl├╝k g├Ârevleri daha sorunsuz yerine getiriyor .

Galaxy S23 ve S23+'─▒n ak─▒ll─▒ telefon deneyimi i├žin nas─▒l destans─▒ yeni bir premium belirledi─čini g├Ârmek i├žin a┼ča─č─▒daki bilgi grafi─čine g├Âz at─▒n.­čśŹ

image

Galaxy S23 Ultra, birinci s─▒n─▒f bir ak─▒ll─▒ telefonda m├╝mk├╝n olana meydan okuyarak ve inovasyonun sunmas─▒ gereken standartlar─▒ yeniden tan─▒mlayarak Galaxy'de yeni bir ├ža─č ba┼člat─▒yor.­čĺť

Galaxy S23 Ultra, kendi ba┼č─▒na yeni bir kategoride. Note serisinin en y├╝ksek performans─▒n─▒ ve ├╝retkenli─čini S serisinin ├ž─▒─č─▒r a├žan foto─čraf yetenekleriyle birle┼čtiren Galaxy S23 Ultra, e┼či benzeri olmayan bir cihaz ­čśŹ

Galaxy S23 Ultra'n─▒n kullan─▒c─▒lar─▒n tutkular─▒n─▒ k├Âr├╝klemesine nas─▒l yard─▒mc─▒ oldu─čuna daha yak─▒ndan bakmak i├žin a┼ča─č─▒daki infografiklere g├Âz at─▒n.

image

M├╝kemmel cihazlar olmu┼č en yak─▒n zamanda samsung ma─čazas─▒nda deneyimlemek istiyorum ­čśŹ­čśŹ­čĺť

25 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
├çok pahal─▒. S23 almak yerine S22 Ultra almak daha mant─▒kl─▒­čśü
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy S
Yani renkler ve zevkler tart─▒┼č─▒lmaz ­čśŹ ­čśŹ

S22 ultra da muqq yaa ­čĺť
Galaxy S
Ayn ama g├╝zel cihazlar almaya de─čer gibi hala tan─▒t─▒m yap─▒l─▒yor ben One ui 5.1 i bekliyorum ne a├ž─▒klanacak diye
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy S
Ufak olarak bahsedilebilir ­čśŹ
Galaxy S
Umar─▒m :)
yasinkrll
Active Level 5
Galaxy S
Unpacked etkinli─činde en ├žok one 5.1 merak ediyorum ve elbette Android 14 ├╝ samsung bu pil konusunu halletmeli 
Galaxy S
Bende ┼čuan a├ž─▒klan─▒l─▒yor yay─▒nda bar─▒┼č ├Âzcan ile iyi oluyor dinlemek veya izlemek yay─▒n─▒
Aky├╝z
Active Level 9
Galaxy S
Bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler alfa abi ,canl─▒ izliyorum unpacked etkinli─čini ­čĄę
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim karde┼čim, m├╝kemmel g├╝zel yenilikler geldi ­čśŹ