cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S21 Mobile Legends

(Topic created on: 06-20-2024 12:09 AM)
289 Views
fierpell
Active Level 3
Options
Galaxy S
Herkese merhabalar öncelikle. Başlıkta da gördüğünüz üzere Mobile Legends oynarken telefonum (Samsung Galaxy S21) bildiğiniz ateş topuna dönüyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
9 Comments
FatihS22
Expert Level 1
Galaxy S
Yazın sıcak bir de fps yüksekse normal
0 Likes
fierpell
Active Level 3
Galaxy S
Grafikleri düşürdüm. Başka elimden bir şey gelir mi?
0 Likes
FatihS22
Expert Level 1
Galaxy S
Grafik olarak en düşük fps 60 oyna
0 Likes
fierpell
Active Level 3
Galaxy S
Hmmmm anladım teşekkür ederim
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S
Kanka havalar çok sıcak telefon kendini soğutamıyor. Bende LoL oynuyorum telefon lav gibi ısınıyor. Telefon soğutucu alarak çözdüm işi.
0 Likes
fierpell
Active Level 3
Galaxy S
Linkleyebilir misin rica etsem
0 Likes
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S
Markası bu hocam aliexpressden aldım 3 haftada geldi 350 tl verdim türkiyede çok pahalı. Altında radyatör var buz gibi yapıyo fotoğrafını ekledim orası böyle soğuktan nemli oluyo. Mıknatıs plaka çıkıyo içinden onu telefınun arkasına yapıştırıyosun mıknatısla tutuyo bu telefon buz gibi oluyo. Mıknatısla kullanmak istemiyosan kelepçe çıkıyo içinden onu soğutucuya takıp telefona tutturuyosun falan işte20240620_181601_1000018226_1718896563.jpg20240620_181529_1000018225_1718896531.jpg20240620_181431_1000018224_1718896473.jpg
fierpell
Active Level 3
Galaxy S
Enfes bir şeymiş bu ya, teşekkür ederim
0 Likes
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba fierpell,

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 
Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine ve yedeklemelerin görselli anlatımlarına aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes