cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 fe kullanıcı yorumum

(Topic created on: 01-25-2024 12:21 AM)
326 Views
BeyazzAdam
Active Level 6
Options
Galaxy S
Merhaba arkadaşlar s23 fe ile 2 haftamı bitirdim 
- Şarj konusunda Yapay Zeka kullanımınızı öğreniyor denildi ancak öyle bir şey yok şarjı yine çabuk bitiyor yalnızca alışan biz oluyoruz ekran sürelerim 4,5 saat ancak
- çok fazla oyun koleksiyonum yoktur sadece Mobile Legends oynuyorum ama xiaomi'nin 11T modelinde işlemcinin s23 fan edition'a göre daha kötü olduğu bir modelde 120 FPS sabit alırken bu telefonla 60 fps'lere kadar düşüyorum ve sıcaklık 42 dereceye kadar çıkıyor ve oyun zevkiniz çok yarıda kalıyor

-Ekosistemi tamamlamak için Samsung Galaxy Watch 6 Classic Saat aldım tabii Bluetooth sürekli açık olduğu için o da Ayrıyetten şarj yiyor gün içinde telefonu Sadece sosyal medyada kullansam bile 2 kere şarja takmak zorunda kalıyorum buraya bir Dipnot açacağım keşke şarj hızı 65 watt gibi değerleri destekleseydi Bizim şarjda Sıkıntı edecek bir derdimiz olmayacaktı

- işlemci yük altında çok fazla ısınıyor normal kullanımda serinliğini koruyor

- yazılım konusunda hiçbir bug rastlamadım

-fotoğraf ve video deneyimim standar

Uzun lafın kısası işlemci gerçekten güçlü ancak oyunlarda gerekli performansı göstermiyor şarj konusunda da yüksek değerler desteklendiğinde işlemcinin ısınması bir nebze tolere edilebilir ve oyun performansı da biraz arttırılsa çok güzel olacaktır Çünkü bu işlemcinin ederi bu olmamalıdır
20 Comments
Galaxy S
Güzel yorumlamışsın ama pil kısmında "kullanımınız öğreniliyor"şeklinde yazmadı mı?
0 Likes
BeyazzAdam
Active Level 6
Galaxy S
Hayır yazmadı sadece ilk gün yazdı ondan sonra yazamadı malesef
Galaxy S
Birçok modelde 3-4 gün sürüyor o yazının gitmesi.Sanırım kullanım şekli ile ilgili.Çok karmasık bir kullanım şekli olanlar için daha uzun sürüyor olabilir.Sabit uygulamalarda erkdn hesaplıyordur diye düşünüyorum.
0 Likes
BeyazzAdam
Active Level 6
Galaxy S
Ekran sürem hep düşük malesef aşamadım 4.30 saati ilk baştada bu kadardı
0 Likes
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy S
Telefon görüşmesi sırasında ahizeden parazit sesi gibi bir ses oluşuyor mu? Sanki dinleniyorsun gibi arkada sürekli bir ses var mı?
0 Likes
BeyazzAdam
Active Level 6
Galaxy S
Evet en son seste konuşamıyorum asla birde telefonu kapatırken taktuk ses geliyor ahizeden
0 Likes
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy S
Aynı sorunları ben de yaşıyorum garantiye de gönderdim ama sonuç alamadım
0 Likes
BeyazzAdam
Active Level 6
Galaxy S
Yazılımla giderilecektir bence
0 Likes
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy S
İnşallah öyle olur ama yazılım geldiği zaman orayı düzeltip başka yeri bozma ihtimalleri beni korkutuyor yoksa bu sorun hariç telefonu seviyorum ben
0 Likes