cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GTA San Andreas açılmıyor

(Topic created on: 07-31-2022 02:48 PM)
317 Views
semih1905
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba GTA:SA indirdim ama açılış ekranından öteye geçmiyor. Bir kaç kez silip tekrar yükledim ama yine aynı sorun. Acaba kendi cihazımda da bir sorun var yoksa var olan bir sorun mu?

Cihazım : G780G ( S20 FE )

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim bu oyunu sunan firma ile ilgili sorun. Oyunu yeni android sürümlerine uyumlu hale getirmedikleri için oyun açılmaz

View solution in context

9 Comments
YiğitS21FE
Active Level 10
Galaxy S
Evet bende de aynısı oluyor bende oyundan atıyor sürekli
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Isterseniz cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu gönderebilirsiniz Samsung members uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında uygulama üzerinden sizlere bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirmesini yapacaklardır
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim bu oyunu sunan firma ile ilgili sorun. Oyunu yeni android sürümlerine uyumlu hale getirmedikleri için oyun açılmaz
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Oyun android 11 one uı 3.0 a kadar uyumludur eğer üstü bir one uı vey android 12 kullanıyorsan çalışmayacaktır

Oyun geliştiricileri mesajlara bakmıyor kısacası paramızla rezil olduk
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
Android 11de çalışmıyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Android 11 one uı 3.0 da çalışıyor one uı 3.1 de çalışmıyor eminim bizzat kendim kullandım
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
O zaman samsung ile alakalı bir sorun?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Gta günceleme verse sorunumuz düzelcek ama vermiyor işte
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
Rockstar androide bakmıyor iFruitde çalışmıyor