cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme !!

(Topic created on: 4 weeks ago)
235 Views
CGRZBN
Active Level 10
Options
Galaxy S
A72 cihazımız için 4-5 ay android 14 ve Oneui 6 güncellemesini bkledikten sonra en sonunda bi zahmet güncelleme gelmişti. Şimdi de en az 1 aydır 6.1 bekliyoruz ama daha çok bekleriz gibi duruyor. Cihazım A serisi değil S serisi de olsa yine sıra ülkemize gelene kadar bekleyecektik. Yine herkesten sonra alacaktık. İki buçuk ay önce aldığım iphone 15 plus ios 17 sürümüyle geldi. Önce 17.1 sonra 17.3 sonra 17.3.1 ve bugünde 17.5 güncellemeleri geldi. Cihazım yeni değilde 4 yıllıkta olsa 5 yıllıkta olsa güncellemeleri yine tüm dünyayla birlikte aynı anda alacaktı. İçimde hep samsung güzellemesi yapma isteği var ama yine samsung kendi elleriyle bu isteği öldürüyor. Umarım bigün model sayılarını azaltıp güncelleme performansı konusunda ısırılmış elmanın yarısı kadar olabilirler.. 
25 Comments
Galaxy S
Maalesef A72 şanssız Cihaz
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Kardeşim oneui 6 ve 6.1 son güncellemesi olduğu için en geç alanlardan. Ama olay bu zaten. 3-4 yıllık bi S serisi cihaza sahipsen bile biraz eski sürüm kalıyor diye çok çok geç göndermeye başlıyolar güncellemeyi. Sonra da 7 yıl güncelleme veriyoruz diye cihaz satıyolar. Ne anladım ben bu işten?
Galaxy S
Aynen öyle bir kaç yıl sonra kullanıcıları şikayet edecek gönderi açacaklar güncelleme gelmiyor diye
Belki güncellemesini bile iptal ederler 5 sene alir 7 sene almayabilit
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
İptal etmez. Sözünü tutar heralde ama tutana kadar fıtık eder..
Galaxy S
2 veya 3 sene önceki orta segment'in bir tık üstü cihaza alt segment A0X serisinden bile sonra güncelleme vermelerini hiç ama hiç anlayamamıştım. 😀
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Ondan sonra niye samsungdan soğuyoruz. Nasıl soğmayalım?
Galaxy S
Bahane yok. 😃
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Bahane zaten yok. Ama soğumak için sebep çok..
Galaxy S
Aynen öyle. 😀