cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme Sorunsalı

(Topic created on: 11-23-2022 12:16 PM)
179 Views
daktilo84
Active Level 7
Options
Galaxy S

Normal şartlarda güncelleme konusuna çok takılı kalmıyorum. Lakin arkadaşların mesajlarını görünce bugün ben de Samsung Whatsapp Destek Hattı üzerinden mesaj attım. Zannedersem bot koymuşlar. Olabilir de olmayabilir de. Emin değilim...

İkna ya da tatmin edici cevaplar yerine konu ile hiç alakası yokmuş gibi cevap veriyorlar.

Şunu söyleyebilirim Samsung gerçekten güçlü ve ciddi bir kurum. Hayatımda Samsung dışında da bir telefon kullanmadım. Kullanmayı da düşünmüyorum.
Umarım Samsung gibi dev bir firma Türkiyedeki çalışanlarını yeniden gözden geçirir. :) 

Samsung kullanmak pişmanlık değildir. Samsung'un Türkiye çalışanlarını yeniden gözden geçirmesi gerekir.

Samsung kullanmak ayrıcalıktır.
3 Comments
Galaxy S
Kanka zaten samusng sevmeyen burada ne işi var samsung a lafımız yok zaten adamlar samsung şirketi olarak ellerinden geleni yapıyorlar. Ama neden Rusya vs benden önce alıyor bu güncellemeyi o da parasıyla aldı bende ama **bleep** niye her guncelleme haberi olunca neden bu kadar uzun süre bekliyoruz samsung tr ekibi👎
Galaxy S
Samsung bir numaralı bir markadır teşekkür samsung 👍😊
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba toskazademedya,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes