cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran yanığı konusundaki gereksiz korku

(Topic created on: 04-14-2024 12:01 AM)
500 Views
SerhatKk
Active Level 6
Options
Galaxy S
Neden ekran yanığı hakkında bu kadar korkuyorsunuz?
Resolved!
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy S
Ekstrem durumlarda olan ekran yanağını abartmak fazla komik geliyor.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Ekran yanigini Bir arkadaşımıza Güzel özetlenmiştir ama Sanırsam yorumlarında Çok geride kaldı.

Şimdi Ekran yanığı Biraz Şans meselesi, her cihazda olmaz ama Ekstrem durum demek yanlış olur.

Bazen Özellikle koşullar elverdiginde 1 saat içinde bilene olabilir ve bir kere oldu mu bunun bir çözümü yok. Mecburi servis gerekli. One ui 6.1 ile zaten geri geliyor yanık koruma. 6.0 ile kalktığında Arkadaşlarımız çoğu ekranlarında Yanık olduğunu söylüyordu özellikle s23 kullanıcıları. 👍
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy S
Evet 6.0 kalktığını bizzat sistem içindeki kodlardan şahit oldum( samsung ve saçmalıklari ama neyse) şimdi dediklerine katılıyorum ekran yanığı şans meselesi.
0 Likes
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Dediğim gibi cümlelerimde kesinlik yoktur. 😊
Şans meselesi sadece bazen olabiliyor. Kullanımda Zaten Doğrudan Etken. Ayrıca sistem Gereksinimleri'de (Yanık Koruma/Pixsel Kaydırma) Doğrudan etkendir.
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy S
İşte fikirlerde uzlaştık olay şans işi bunu engellemenin bi yolu yok
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Yani Fikirleriniz değişken gibi. 😊
Dediğim gibi bu konu gelişen bir mesele her sene daha az yanık yapabilen ve gelişmiş ekranlar sunuluyor yakın bir zamanda Ekran yanığı unutulan bir olay olacaktır. Ama bu konuda Hala Günümüzde Büyük bir problem.

Dediğim gibi tamamen şans işi demek saçmalık olur Kullanım direkt büyük bir etkendir aynı zamanda Sistemde.
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy S
Fikirlerim değişmedi sadece bu olayın çok kolay olmadığını söylediğiniz için size katıldım.

Solution
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
S24 serisinde LTPO panel daha da geliştiği için yanması çok çok zor
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy S
İnsanların bunu idrak etmemesi bana garip geliyor.
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Maalesef s10 serisi altı çok problemli olduğu için insanlara da hak vermek lazım hele hele pembe ekran problemi