cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Cihaz önerisi

(Topic created on: 3 weeks ago)
189 Views
nergiss41
Active Level 6
Options
Galaxy S
Arkadaşlar bi cihaz lazım 8 9 bin arası giriş segment sadece sosyal medya video telefon watsap görüşmesi için x sizce hangi marka tercih edebilirim realme redmi ve m15 arasında kaldım fiyatları hemen hemen çok yakın birbirine m15 de 4 yıl büyük güncelleme garantisi veriyor diğer marka cihaz hiç kullanılmadı hep Samsung kullandık 4 5 yıl idare etse yeter diyoruz 

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
M15 daha iyi veya a24 bak

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
m15 a15 gayet iyi

View solution in context

19 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Eğer çok fazla oyun oynamıyorsanız illa samsung olsun demiyorsanız ve cihazi gündelik kullanım için alacaksanız 2.el mi9t veya s10 5g s10 plus alabilirsiniz
0 Likes
nergiss41
Active Level 6
Galaxy S
2 el ne kadar iyi olabilirki s10 4 5 yıllık cihazlar bence 0 olsa düşünülür ama android sürümde önemli
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Valla hocam oturduğum şehirdeki telefoncularda deli gibi note 20 ultra yada s10 plus arıyorum eskilerin en iyi amiral gemisidir kendisi
0 Likes
AliVaC_S23
Active Level 4
Galaxy S
A10s olabilir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A10s alınmaz hocam ana ekranda bile donuyor onu almak yerine 2.el mi9t alınabilir
0 Likes
AliVaC_S23
Active Level 4
Galaxy S
Hocam onu almak yerine a24 te alabilir mi9t den kamera olarak c9k üstün cihaz
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Hocam kamera ile pek işim olmuyor ama mi9tdeki pop up kameraya bayılıyorum 2.telefon olarak kullanıyorum kendisini cidden harika
0 Likes
AliVaC_S23
Active Level 4
Galaxy S
Doğrudur hocam bende onu çok seviyorum ama soruyu sorunda gıcık biriymiş il öneriyi ben yaptım gitti benden sonra benim söylediğim cihazı yazanı çözüm isaretledi
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Takmayın kafanıza hocam
0 Likes