cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

CSC değiştirerek S22U One UI 6 yükledim

(Topic created on: 12-01-2023 06:50 PM)
434 Views
Plamekrog
Active Level 4
Options
Galaxy S

Ben de daha fazla sabretmeyerek S22 Ultra cihazımı XME CSC değişikliği ile One UI 6'ya geçirdim. Rezaletin bu boyutlara ulaşacağını bilseydim, hiç beklemez ilk fırsatta geçerdim.

İlk izlenimlerim beklediğim gibi, gayet güzel. Animasyonlar güzelleşmiş, bildirim paneli kullanışlı ve performans önceden de olduğu gibi sorunsuz. Henüz test edememiş olsam da One UI 5.1 ile pil konusunda memnundum, One UI 6 ile de farklı olacağını sanmam.
8 Comments
samsunga34bjk
Active Level 4
Galaxy S
Nasıl csc değiştiriyoruz cihaza garanti dışı kalırmı
0 Likes
Plamekrog
Active Level 4
Galaxy S
Knox sayacı artmadığı için garanti dışı kaldığını düşünmüyorum. Samfw yazılımıyla Adb menüsünden yaptım. 2 3 dakikalık basit bir işlem. Youtube'ta çok sayıda video var.
0 Likes
efeakbogaaA34
Active Level 8
Galaxy S
Kral ben yaptım onu cihazı yeniden başlattım fakat olmadı
0 Likes
Plamekrog
Active Level 4
Galaxy S
Ben yaptım, reboot sırasında "failed" verdi fakat kendim yeniden başlattım. İşe yaradı... İşlem öncesinde sim kartımı da çıkarttım bu arada, etkisi var mıdır bilmem 🤔
0 Likes
A14Serisi
Active Level 6
Galaxy S
Brick edeniz imeli gidebilir knox artmaz ama başka ülkenin Yazılımını kurduğunuz yani yazılımla oynadığınız için garantiden Çıkar
0 Likes
Plamekrog
Active Level 4
Galaxy S
Tekrar TUR csc'ye döndükten sonra tespit edeceklerini pek sanmıyorum.
A14Serisi
Active Level 6
Galaxy S
Etmezler 🗿 Merak Etme Onu Anlamak İçin Ellerinde Cihazlar Var Knk Adamlar Kaç Kere Sıfırladığını Bile Görürler D
Plamekrog
Active Level 4
Galaxy S
Öyle diyorsan 👍 Belki de vardır. Bir gün garanti lazım olursa, öğreniriz...
0 Likes