cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Aramaları kaydetme

(Topic created on: 02-20-2024 01:33 AM)
35 Views
CrissBey
Active Level 3
Options
Galaxy S
Merhaba

Samsung Galaxy S20 FE kullanıcısıyım. Telefonlarda arama kaydetme özelliği var mı? Varsa nasıl aktif edebilirim. 

Yanıtlayanlara şimdiden teşekkür ederim. 
18 Comments
CrissBey
Active Level 3
Galaxy S
AccuBattery herzaman doğru sonuç göstermeyebilir. Çıkardığı sonuçlar zaten ortalama değerler. Fakat sizdeki 84 çok düşük olmuş. Eğer mümkünse 5 gün %15den 85e kadar şarja bırakın. Ayarlarda pil sağlığını koru seçeneğini aktif edin. 5gün sonra değerleri kontrol edin. 1708369374980.jpg
0 Likes
Galaxy S
Yarın bi servise uğrayayım zaten kullanırken de **bleep** ediliyor bataryanın yıprandığı teşekkür ederim ilginiz için
CrissBey
Active Level 3
Galaxy S
Rica ederim umarım yardımcı olabilmişimdir.
Galaxy S
Sizde yüklü mü accubattery sizin sonuç nasıl acaba
0 Likes
yusuferoglu
Active Level 4
Galaxy S
Csc yi Hindistan yaparsanız orijinal telefon uygulamasına kayıt özelliği gelecek ve aktif edebilirsiniz. Ben bu şekilde kullanıyorum
CrissBey
Active Level 3
Galaxy S
Merhaba Yusuf,

Öncelikle Yanıtın için teşekkür ederim. Böyle bir durumda garanti belgesi için problem oluşturur mu?
yusuferoglu
Active Level 4
Galaxy S
Rica ederim, Aslında csc yi güncellemeyi erken almak için değiştirmiştim amacım buydu ve işime yaşamıştı. Garanti bozulur mu bilmiyorum, o zamanda herkes members ta bozulmaz diye yazıyordu bende risk almıştım. Güncellemeden sonra geri Türkiye ye dönmüştüm ama arama kaydetme özelliği için tekrar hindistan a geçtim. Değiştirilebilir olduğu için risk aldım sorun da yaşamadım. Bildiğim ve deneyinlediğim bu kadar. Yani aslen bilmiyorum.
CrissBey
Active Level 3
Galaxy S
Açıklama için çok teşekkürler.

Telefonun ekstrem ayarlarıyla oynamayı tercih etmiyorum. Normal ayar olarak Web sitesinde görmüştüm danışmak istedim. Tavsiye için minnettarım. Teşekkürler.
yusuferoglu
Active Level 4
Galaxy S
Tabi ki tercih meselesi
Rica ederim ne demek 🙏🏻