cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Aramaları kaydetme

(Topic created on: 02-19-2024 09:07 PM)
266 Views
CrissBey
Active Level 3
Options
Galaxy S
Merhaba

Samsung Galaxy S20 FE kullanıcısıyım. Telefonlarda arama kaydetme özelliği var mı? Varsa nasıl aktif edebilirim. 

Yanıtlayanlara şimdiden teşekkür ederim. 
18 Comments
yk001
Active Level 8
Galaxy S
Merhaba varsa app iledir
OneUI türkiye sürümlerinde yok
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim ,

Var ama ülkemizde aktif değil sistem
Galaxy S
One uı özelliği türkiyede kapalı harici uygulamalarda alınan bir karar sonrasında düzgün kayıt tutamamaya başlamışlardı ben bir ara kullanıyordum sonra kayıtlar bozulmaya başladı isim vs gözükmüyordu diye sildim bu arada dostum cihazı ne zamandır kullanıyorsun ve kaç saat ekran süresi alıyorsun
CrissBey
Active Level 3
Galaxy S
Merhaba Ali,

Cihazı 9 Aydır Aktif şekilde kullanıyorum. Batarya zaman değişiyor. Aktif oyun oynadığım ve sosyal medya kullandığım taktirde 7 saat 45 dakika ortalama bir ekran süresi alıyorum. Bileşik kullanımda ise 12 saat 50 dakikalık bir kullanım fırsatı sunuyor. Telefon %15 Batarya sınırına ulaştığı zaman elimden bırakıyorum. Oynadığım oyunlar; World Of Tanks, Call Of duty, Wild Rift vb. Snapdragon İşlemci mevcut cihazda, almayı düşünüyorsan bu işlemciyi tercih etmeni öneririm. Kamera tarafına gelecek olursak da ön kameradan memnun değilim fakat arka kamera da harikalar yaratıyor diyebilirim. Batarya hızını en çok düşüren etkenlerden birisi 120Hz Ekran yenilemesi diyebilirim. Başka soruların var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarım... Ayrıca Yanıtın için teşekkürler.
0 Likes
Galaxy S
Aynı cihaz bende de var 256 modeli 120hz'de kullanıyorum ortalama 5-6 saat civarı bir ekran süresi veriyor sizin ekran süresi 120 hz ise çok çok iyiymiş
0 Likes
CrissBey
Active Level 3
Galaxy S
Arka plan uygulamalarını sürekli kısıtlıyorum. Cihaz fazla ısınmıyor ve oyun oynarken game booster üzerinden bildirimleri ve arkaplan erişimini kapatıyorum. Oyunlar da pek şarj gitmiyor. İnstagram çok fazla götürüyor. Ek olarak Üstünde çoğu zaman saatimi ve kulaklığımı şarj ediyorum. Ona rağmen sabah 6.30 da evden çıkıyorum ve akşam 5 6 ya kadar beni çok rahat getiriyor.
0 Likes
Galaxy S
Benim cihaz 2 seneyi dolduracak batarya yıprandı muhtemelen bi servise uğrayayım yarın bakalım ne yapacağız.
0 Likes
CrissBey
Active Level 3
Galaxy S
Uzun süreli kullanımda zaten hızlı şarj olduğu için cihaz yıpranma olmaması mümkün değil gibi gözüküyor. AccuBattery uygulaması eğer kuruluysa pil sağlığı bölümünü görmek isterim.
0 Likes
Galaxy S
Kurulu ama yeni yükledim ilk şarjda 85 dedi bugün 84 e düştü bu şekilde gösteriyor accubattery ama smart tutor da %97 çıkıyor sağlık1708369074723_1708369074719_0.jpg1708369140173.jpg
0 Likes