cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 14 sorun çözülene kadar devam

(Topic created on: 11-23-2023 10:05 AM)
231 Views
yavuz2727
Active Level 5
Options
Galaxy S

Members, uzaktan bağlantı, fabrika ayarları, format atma hiç birisi android 14 güncelemesi sonrası ahizeden ses gelmeme sorununu çözmedi. Şimdi telefonu servise gönderin diyor. Ben Gaziantep' teyim servis Ankara' da. Evde de saksıda telefon yetiştirdiğim için yedek telefon da çok. Şaka gibi gerçekten. Senelerce Android dedim bu defa beni pişman etti. Akıl vereceğinize bir güncelleme bu kadar zor mu yahu. 

9 Comments
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Galaxy S
ses hiç mi gelmiyor yoksa haşırtı, cızırtı mı yapıyor Yavuz bey
yavuz2727
Active Level 5
Galaxy S
Hiç ses gelmiyor. Hoparlörü açıp tekrar kapattıktan sonra ses gelmeye başlıyor.
Talha1989
Active Level 2
Galaxy S
Aynı sıkıntı ve daha fazlası bende de var. Bana da çözüm olmayan saçma cevaplar verdiler. Ben güncelleme yapalı 2 gün oldu. 1 aydır bu sıkıntıyı çekenler varmış. Allah bize sabır versin
ibrahim1071
Active Level 4
Galaxy S
Aynı sıkıntı bende de var Allah bildiği gibi yapsın
yavuz2727
Active Level 5
Galaxy S
İlk defa samsung için olumsuz düşündüm. S23 Ultra alacaktım vazgeçtim. Bir ayda bir güncelleme yayınlamak bu kadar zor olmasa gerek.
mustifa
Active Level 4
Galaxy S
S23 ultra alın bakın samsunsung reklam ile tanıtılan telefonlarını almayın bakın samsung a73 5g harika cihaz senin cihaz fiyatınla aynı ve daha fazla donanım içinde var ...hani diyorum bir cihaz çıkınca ilk cihazı almayın ikinci sırada üretilen cihazı alın tavsiyem a72 aldım içinde 5 yok diye takasa girdim samsung servisiyle a73 aldım suan için harika Android 14 geldi mi tam
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Galaxy S
Samsung için değil 1 ay, bir günde çözdürmesi gereken bir sorun. o firmanın, yazılım şirketinin CEO su yada patronu olsam bu soruna sebep olanlarıda, çözüm üretemeyen sorumlularını, yazılım mühendislerinide 1 dk tutmam orada. markanın itibarı için gerekirse sabaha dek çalıştırırım, olmazsa hackerlara milyon dolar verip sorunu çözdürürüm. markanın adını kirletmeye, itibarsızlaştırmaya tüketiciyi mağdur etmeye kimsenin hakkı yok.
yavuz2727
Active Level 5
Galaxy S
Yazılımı düzeltmeyi geçtim saçma sapan öneriler de bulunuyorlar. İşin içinden çıkamayınca telefonu servise gönderin. E tabi servise giden telefon bir gün sonra hemen gelecek ya...
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yavuz2727,

Yazılımsal olarak belirttiğiniz durumu detaylı olarak incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek hata raporu gönderebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​