cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ABARTMAYIN!!!

(Topic created on: 01-17-2021 09:33 PM)
416 Views
prokullanıcı
Active Level 6
Options
Galaxy S

Bakıyorum foruma herkes exynos şöyle kötü böyle kötü alınmaz çöp telefon gibi gereksiz gereksiz yorum yapıyolar ha bir sorun vardır tamam ama gereksiz giydirmeye ne gerek var çöp telefon bilmem ne telefon kullanmayı bilmiyolar gelip  sen yap bir telefon 

30 Comments
A21sss
Active Level 10
Galaxy S
işlemcisi her ne olursa olsun bir pervane klima olmadığı sürece her işlemci aynı isinma su soğutmalı telefon değil makul şekilde ısınması normal
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle katılıyorum.
Snapdragon işlemcisi çok övüluyor ve çok iyi diye exynos işlemcisini kötüleme amaçlı hep dejavantajlarindan bahsediliyor.
Her işlemcinin dezavantajları vardır.
Snapdragon işlemcisininde dezavantajları var ve kimse bundan bahsetmiyor, neden?
Artık form bölümünde büyük konu olmaya başladı.
Birinin dur demesi gerek.
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
merhaba:)exynosu överek telefon bilgin olmadığını burdan anlıyorum.Fazla değil birazcık araştırma yapmanı öneririm:)
Galaxy S
1) Exynos işlemiciyi övnedim okuduğunu anla önce
2) Telefonlara fazla caz yapıyolar yok şu şöyle yok bu böyle kullanmayı bilmiyolar ama konu linç olunca herkes aktif
3) Madem bu kadar şikayetçisiniz değiştirin size zorla aldırmıyolar
4) Senin o kadar telefon bilgin var olduğunu sayalım Samsunga kötü diyosun bide sende git başka cihaz al ve o kadar anlıyosun ya telefon bilgin çok ya sen üret bitane de kullanalım
5) Klasik Sıradan bir gereksiz boş insansın söylemeden geçemeyeceğim
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
Sen dolu insan olduğun için, bilmeyerek "kötülemeyin" diyorsun haklısın dostum👍herkes kullandığı telefonu bilir.Bir işlemci kötü ise kötüdür.Bu bir linç değil millet düşüncesini paylaşıyor.Ben kullandığım telefon sayesinde anladım exynos'un kötü bir işlemci olduğunu.Böyle olduğunu bilmezken senin gibi boş beleş geziyordum bende forumlarda:)
iyi geceler.
Galaxy S
ben gezmiyorum telefonumu kötülemiyorumda çünkü memnunum exynos 990 kullanıyorum beni çok tatmin ediyo ısınıyormu evet ama ısınmayan telefon yok ablayın bunu normal kullanımda bişey tok mükemmel oyunda ısınıyor sadece birşey kötüyse evet kötüdür ama bu forum da olduğu kadar değil çünkü gereksiz bir yüklenme var
0 Likes
Galaxy S
ben snapdragon işlemcisini de kötülemedim farkındaysan ama exynos da kötü değil antutu puanları birbirine yakın sd daha iyi kabulüm ancak exynos da kötü değil bunu anlamalarını istiyorum
0 Likes
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
990 diğerlerine göre çok çok daha iyi bir işlemci ısınsada hasarı kısa sürede kapatabiliyor.Fakat giriş segment telefonlarda iyi işlemci olmadığı için ısınma yapınca telefon şarj tutmamaya başlıyor normal kullanımda güncellemeyle gelen hatalarda cabası 1500₺ beren vatandaşımız mağdur oluyor
0 Likes
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
Ama diğer ülkelere bakınca snapdragonla geliyor ısınmıyor mu? tabiki ısınıyor ama exynos kadar değil.Ben burdan samsung türkiye ekibinede kızıyorum çünkü etkin değiller.irtibata geçilse belkide şu exynos çilesinden millet kurtulacak.Kullandığın işlemci 2 kere 20 dakikalık pung mobile maçından sonra 42° yi görüyor(ortalama) verdiğin paranın altında performans alıyorsun.Ben burda bi nevi senin içinde konuşuyorum dostum
0 Likes