cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj sorunu

(Topic created on: 04-20-2023 07:39 AM)
202 Views
turan38
Active Level 1
Options
Galaxy S
S22 ultra Snapdragon işlemci. Son güncellemeden sonra telefonum birden bire süper hızlı şarj ve hızlı sarj olmamaya başladı. Farklı şarj aletleri denedim yine sonuç aynı telefon daha 5 aylık şarj soketi bozulması neredeyse imkansız.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bildiğim kadarıyla şarj soketi bozulsa Hiç şarj olmaz cihaz.
Hızlı şarj özelliğini kapatıp baştan açın. Ayarlar cihaz bakımı pil diğer pil ayarları bölümüne girerek hızlı şarj özelliğini kapatıp Başkan açın. Bunu yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Eğer sorun düzelmezse cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin Eğer yeni gelen yazılım güncellemesi sorunu veya sorunları çözmezse şu işlemleri yapın.
Konu hakkında cihazınızı sıfırlamanızı tavsiye ediyorum Belki düzelir sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin resim ses dosyası video gibi.
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra sorununuzun çözülmediği durumunda yetkili servis merkezinde cihazınızı kontrol ettirin. Samsung destek hattını arayıp servis hakkında bilgi alabilirsiniz. 4447711

View solution in context

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Model ne
turan38
Active Level 1
Galaxy S
S22 ultra sn işlemci
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bildiğim kadarıyla şarj soketi bozulsa Hiç şarj olmaz cihaz.
Hızlı şarj özelliğini kapatıp baştan açın. Ayarlar cihaz bakımı pil diğer pil ayarları bölümüne girerek hızlı şarj özelliğini kapatıp Başkan açın. Bunu yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Eğer sorun düzelmezse cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin Eğer yeni gelen yazılım güncellemesi sorunu veya sorunları çözmezse şu işlemleri yapın.
Konu hakkında cihazınızı sıfırlamanızı tavsiye ediyorum Belki düzelir sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin resim ses dosyası video gibi.
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra sorununuzun çözülmediği durumunda yetkili servis merkezinde cihazınızı kontrol ettirin. Samsung destek hattını arayıp servis hakkında bilgi alabilirsiniz. 4447711
Galaxy S
Hızlı şarj soketinde yarı temasta soket yarı iletken olacağından şarj çalışır ama düşük amperle yavaş şarj yapar. S serisi telefonlar her güncellemede biraz daha kısıtlanıyor ve telefon artık telefonun satılırken belirtilen ayarlarıyla ve özelliklerine uyuşmuyor. Tüketici hakem heyeti çözüm.
0 Likes