cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Çeşitli Galaxy S22 kullanıcıları ciddi pil boşaltma sorunlarıyla karşı karşıya

(Topic created on: 05-17-2022 02:03 PM)
483 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Birkaç ay önce piyasaya sürülen Samsung Galaxy S22 serisi akıllı telefonlar, piyasadaki en umut verici akıllı telefonlardan bazıları. Üçü de – Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra büyük başarı elde etti ve kullanıcılar tarafından seviliyor.

 
Ancak ekran yenileme hızı , Oyun Optimizasyon Servisleri , GPS hataları ve diğerleri gibi sorunlar cihazlarda sürekli olarak meydana geliyor. Şirket bu sorunların çoğunu düzeltmiş ve sürekli olarak daha fazla iyileştirme üzerinde çalışıyor.
 
Bu arada, son zamanlarda, kullanıcılar için çok fazla soruna neden olan başka bir Samsung Galaxy S22 sorunu çevrimiçi görünüyor. Bu sorun, herhangi bir akıllı telefonun işleyişinin ana bileşeni olan pil ile ilgilidir.
 
Çeşitli Galaxy S22 kullanıcıları , telefonlarında karşılaştıkları Pil boşaltma sorunlarını ifade etmek için Samsung Community'yi kullandı. Onlara göre, telefonundaki pilin çok çabuk bittiğini **bleep** ettiler.
 
En rahatsız edici olan ise %10'dan sonra pilin 5 dakika bile dayanmaması ve pilin %5'inin göz açıp kapayıncaya kadar bitmesidir. Birçok kullanıcı, telefonu gece hiç kullanmadıktan sonra bile pilin %10'unun otomatik olarak düştüğünü bildirdi.
 
image
 
 
Sorunları dile getiren kullanıcılar, Samsung ekranların daha fazla pil tükettiğini anladıklarını da ancak en azından güç tasarrufu modu açıldığında böyle bir sorun olmaması gerektiğini söylüyorlar.
 
Bu sorun, kullanıcılar için çok fazla soruna neden oldu. Çoğu zaman telefonumuzu aceleyle şarj etmeyi unuturuz ve yanımızda şarj aleti de taşırız ama telefonumuzu açık tutmamız gerekir ve öyle bir zamanda %5-10 pil de çok önemlidir.
 
Sorunun yakında topluluk moderatörüne ulaşacağını ve şirketin mümkün olan en kısa sürede bir düzeltme yayınlayacağını umuyoruz. Belirtmek gerekirse, Samsung, Galaxy S22 sahipleri için ikinci Mayıs 2022 güvenlik güncellemesini yayınladı. Pilin bitmesi sorununu çözmesi mümkün olabilir.
 
Ancak, yükseltme işleminden sonra hiçbir kullanıcının sorunun düzeltmesini bildirmediğini de belirtmekte fayda var. Ancak bazı kullanıcılar bu güncellemeden sonra telefonun sorunsuz çalıştığını söylediler.
3 Comments
Galaxy S
Parlaklığı sürekli, çok fazla açıyor olabilirler mi ? Sonuçta 1750 nit ekran, ortalamanın aşırı üstünde, sadece gerektiği yerde parlaklığı artırmak gerekiyo.
Galaxy S
Bu sadece benim fikrim, illa böyledir demiyorum.