cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s pen

(Topic created on: 12-01-2020 07:07 PM)
636 Views
fjfdfg
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

S peni kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz 

6 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
hangi model kaleminden fotorafmi cekemiyonuz yoksa diyer seylerdenmi
Burkicannjr
Active Level 6
Galaxy Note
ne anlamda kullanamıyorsunuz
0 Likes
fjfdfg
Beginner Level 2
Galaxy Note
uzaktan fotoğraf çekemiyorum kalem tuşuna basınca çekmesi lazımken çekmiyor bu sebepten
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Note
Hangi Samsung Note modelini kullanıyorsunuz.
fjfdfg
Beginner Level 2
Galaxy Note
note 9
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba fjfdfg,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız durum için; Ayarlar > Gelişmiş özellikler > S pen > Uzaktan kumanda bölümünden aktif edebilirsiniz. 

• S Pen kumandası özelliğini kullanmadan önce S Pen şarj edilmelidir. 
• S Pen'i yuvasından çıkardığınızda, durum çubuğunda simgesi görünür. S Pen'in şarjı boşaldığında veya cihazdan uzaklaştırılması halinde ya da S Pen ile cihaz arasında engeller veya harici bir müdahale olduğunda S Pen'in cihazla bağlantısı kesilir ve simge grileşir ( ). S Pen'in kumanda özelliğini tekrar kullanmak için S Pen'i yuvaya yeniden takarak S Pen'i cihaza bağlayın.

Spen sıfırlama işlemi yapabilirsiniz;

S Pen’de bağlantı sorunları varsa veya S Pen bağlantısı sık sık kesiliyorsa S Pen’i sıfırlayın ve
yeniden bağlayın.
S Pen’i yuvaya yerleştirin. Ardından S Pen kumandası Ayar ekranını açın ve → S Pen’i sıfırla
ögesine dokunun.

S Pen özelliğiyle kullanmak istediğiniz uygulamayı, özelliği veya eylemleri değiştirmiş olabilirsiniz. Bu durumu kontrol etmek için; S Pen uzaktan ayar ekranını açın, Kalem tuşuna
Basılı Tutun ögesine dokunun ve ardından bir uygulama veya özellikleri kontrol ediniz. 

Her bir uygulamanın eylemlerini değiştirmek için S Pen uzaktan ayar ekranını açın,
'' Uygulama işlemleri '' altında her bir uygulama kartında Tek basma veya Çift basın
ögesine dokunun ve ardından bir eylem seçiminin olduğuna dikkat ediniz. 

İşlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD