cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

note 9 ekran cam

(Topic created on: 03-05-2020 05:54 PM)
336 Views
TeknolojiAdam
Active Level 5
Options
Galaxy Note

Note9 veya diğer SAMSUNG   ekran değişim ücretleri neden bu kadar pahalı moderator cevap vermesini bekliyorum. Ekran fiyatları pahalı gerçekten 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba TeknolojiAdam,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Geri bildirimleriniz bizim için çok önemli ve bu geri bildirimlerinizi hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için kullanacağız. 

Serbest piyasa ekonomisine göre fiyatlarda farklılıklar meydana gelebilmektedir.  Yedek parça fiyat bilgisi için web sitemizi güncel olarak takip etmenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/ekran-degisimi-fiyat-bilgisi/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
metin00
Active Level 4
Galaxy Note
aynen katlıyom acyıp pahalı
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Note
s7 edge telefonum vardı ekranı kırıldı verdim 1500 lira tuttu ya telefondan pahalı
TeknolojiAdam
Active Level 5
Galaxy Note
note 9 kullanıyorum 7 aylık cihaz turkcellden aldım samsung ve genpa garantili ama 1324 tl ekran SAMSUNG teknik serviste birde anlıyorum edge ekran 6.4 büyüklüğünde ama bin tl altı olma 900 . 800 olsa Tm 1324 tl direk bana kredi taksidi ödüyorum gibi geliyor
0 Likes
TeknolojiAdam
Active Level 5
Galaxy Note
kırılmaz ekranı bile 170 tl alamadım o parayı vermek istiyorum elim cebime girmiyor 2 kere degistirdim kirilmaz ekranı üzerinden kayıp cıktı toz giriyor direk çöp
0 Likes
Galaxy Note
samsun hemen hemen tüm telefonlarında bir kaç model hariç super amoled ekran kullanmakta bu yüzden görüntü kalitesi renkler siyahlar daha siyahtir ips ekranlara gore ve super amoled pahalı bir teknoloji bu yüzden olsa gerek ekranlar pahalı.
0 Likes
tatlıbela01
Active Level 6
Galaxy Note
samsung telefon satışalrından kazanmıyor ekran satışlrından para kırıyor😂😂😂
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba TeknolojiAdam,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Geri bildirimleriniz bizim için çok önemli ve bu geri bildirimlerinizi hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için kullanacağız. 

Serbest piyasa ekonomisine göre fiyatlarda farklılıklar meydana gelebilmektedir.  Yedek parça fiyat bilgisi için web sitemizi güncel olarak takip etmenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/ekran-degisimi-fiyat-bilgisi/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes