cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

note 9 ANDROİD 10

(Topic created on: 01-22-2020 10:00 AM)
386 Views
Josheph
Active Level 2
Options
Galaxy Note

Android 10 da Bazı uygulamalar çalışmayı durduruyor. Otomatik kapanıyor. Düzgün çalışmıyor. Acil düzeltme güncellemesi gelmesi gerekiyor. Yetkililere duyurulur. Ses açma kapama tuşuna basıldığında eskiden ses gelirdi o da gelmiyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Josheph,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Girmiş olduğunuz uygulamaları güncelledikten sonra da aynı durum devam ediyorsa  "Ayarlar-Uygulamalar" bölümünden, sorun yaşamış olduğunuz uygulama içerisine girerek "Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, uygulamaları tekrar test ediniz. Aynı durumun tekrar etmesi halinde, diğer uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticilerine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blank target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-a...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
11 Comments
FranKx
Active Level 4
Galaxy Note
Eski surum ile çakıştın da bu sorunlar orta cikiyor bi fabrika ayarlarina donder yada yetkili servis de yazilim attir sorun duzelecektir.
sahsen aynisi olmustu yazilim attirmistim.
0 Likes
Josheph
Active Level 2
Galaxy Note
Teşekkürler. Çok fazla verim var. Kaybetmek istemiyorum. İdare edecem artık yeni güncelleme gelene kadar
0 Likes
FranKx
Active Level 4
Galaxy Note
samsung smart swic ile telefonuz daki hersey yedekliye bilirsin ayarlarin bile dahil fakat uyelik ile girdiklerin id pw yedeklenmez.
furkan24
Active Level 6
Galaxy Note
ben de m20 var aynı sorun bende de var android 10 aldım
0 Likes
blueee
Active Level 1
Galaxy Note
ben de note 9 kullaniyorum kamera ayarlarinda yüz şekil düzeltme kaldırıldı mı acaba,siz de note9 kullanicisi olarak biliyorsunuzdur
0 Likes
Josheph
Active Level 2
Galaxy Note
Yüz güzelliği modu mu?
0 Likes
blueee
Active Level 1
Galaxy Note
yuz guzelligi olarak degil de ayarlardan yuz seklini duzeltme olarak
0 Likes
Josheph
Active Level 2
Galaxy Note
Bende bulamadım. Kaldırılmış sanırım
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Josheph,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Girmiş olduğunuz uygulamaları güncelledikten sonra da aynı durum devam ediyorsa  "Ayarlar-Uygulamalar" bölümünden, sorun yaşamış olduğunuz uygulama içerisine girerek "Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, uygulamaları tekrar test ediniz. Aynı durumun tekrar etmesi halinde, diğer uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticilerine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blank target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-a...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes