cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Note 20 ultra

(Topic created on: 03-21-2023 09:23 AM)
84 Views
haliscakmak
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Son güncellemeden sonra yaşadığım sıkıntılar;

-ekranda ara ara **bleep** 1 saniyeliğine karıncalanma oluyor.

-Parmak izimi okutuyorum telefon açılıyor hatta uygulamalara bilr giriyorum fakat bir kaç saniye sonra buga giriyor saat 00:00 şeklinde oluyor ve telefon geri kitleniyor. Gün içerisinde çoğunlukla yapıyorum ve gerçekten çok can sıkıcı bir durum. 

-WhatsApp kamerasında bir yere odaklarken kamera o kadar kararsız ve kötü çalışıyor ki sürekli titreme yapıyor odaklamıyor ve bulanıklaşıyor yakın mesafede özellikle.

-Donma ve kasmalar da başladı.

Çevremdeki insanlar samsung pişmanlıktıır diyordu sanırım doğru söylüyorlar.

***Ek olarak telefonu aldığım günden beri igrençç bir pil performansı var gerçekten aşırı pişmanıım.

5 Comments
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy Note
Doğru söylediklerini düşünüyorum . Planlı eskitme diye bir kavram var seni yeni bir cihaz almaya zorluyorlar bilinçli olarak.
haliscakmak
Active Level 3
Galaxy Note
Eski telefonumu 5 yıl kullandım, bu telefon 1 yıl bile olmadı sorun çıkarıyor sürekli. Samsung gerçekten pişmanlıktıır arkadaşlar...
Galaxy Note
Planlı eskitme hemen hemen her markada var bu durum bence yazılımsal bir sorun böyle bi eskitme olamaz çünkü
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy Note
Note 20 ultra 3 senelik bir tel. Planlı eskitme bu cihazda başlamış olabilir. Cihazı 1 yıl önce almanın pek bi önemi yok. Planlı eskitme dediğimiz şey sadece yazılımsal değil donanımsal olarak da yapılıyor. Özellikle orta ve giriş segmentte. Adamlar tel de kullandıkları materyallerin bile ne kadar sene gideceğine kadar hesaplama yapıyorlar. Üzgünüm ama gerçek bu. Aksi takdirde eski tel lerin neden bu jadar uzun ömürlü olduğu gerçeğini uzah edemeyiz. YouTube Mesut Çevik Planlı Eskitme yaz ve izle Mesut abimiz neler anlatıyor
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba haliscakmak,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​