cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Note 10 numara değil

(Topic created on: 12-02-2022 10:00 AM)
133 Views
Dreamfall
Active Level 4
Options
Galaxy Note

Samsung Galaxy Note 10 telefonu aldığımdan beri hiçbir konuda yardımcı olmadı. Kasıyor dedim, ses handsfreede gitmiyor dedim bunları ilk aldığımda belirttim uzaktan erişimle çözemediler bile konuyu yeni alınmış telefonu gönder dediler servise. En son garantiye bir hafta kala kendim bizzat izmirde yetkili servise götürdüm, dedim maksimum 2.5-3 saat ekran süresi alabiliyorum o da güç tasarrufu modunda bir ölçüm yaptılar pilde sorun yok değiştiremeyiz( uzaktan erişimde ise pil ömründe sıkıntı var demişlerdi) dediler, yanında verilen akg kulaklık düzgün ses vermiyor dedim normali bu bunun zaten dediler. Type c soketinde şarjı geç algılıyor dedim, akımda sıkıntı yok dediler. Ses düzgün gitmiyor dedim, mikrofonlar gömülü normal dediler. Kamera lensi temizle hatası veriyor dedim sürekli, göz ucuyla bakıp temiz sıkıntı yok dediler. Sonunda hiçbir şeyi çözmeyip geri verdiler telefonu işte 1 saatte samsung garantisi. 

1 Comment
Galaxy Note
Geri iade yapin ama yapamıyorsanız 2. Elden satışa koyun yada yasal yollara baş vurun aynı kasma sorunu benim kullandığım a12 nacho bulunmakta ve duzeltemediler bu yüzden daha garantisi olan telefonu 2. Elden satışa koydum. Servis 2 Defa gönderdim ama nafile.