cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Note 10 Lite

(Topic created on: 10-21-2020 06:48 PM)
381 Views
SDY_05
Active Level 7
Options
Galaxy Note

Merhaba arkadaşlar 

Kullanmış olduğum galaxy note 10 lite cihazım diğer günlerde olduğu gibi yine dondu ama bu sefer farklı bir sonuç ile karşılaştım
Youtube a video yüklüyordum bir yandan instagramdan video izliyordum ve birden dondu çok önemsemedim çünkü diğer günlerde de bu oluyordu ama bu sefer telefon kapandı ve birden ekranda samsung yazısı çıktı başta samsung yazısı çok koyuydu daha sonra cihaz açıldı ama ekran parlaklığı sondaydı ve şifremi girerken çok donuyordu 
Biraz bekledim ve düzeldi ama neden olduğunu bilmiyorum

image
Böyle oldu

Benim merak ettiğim bu Andorid 8.0 açılış erkanı ???
(Şaka yapmıyorum, ve daha önceden telefonu sıfırlamıştım)
26 Comments
hackerpro58
Active Level 3
Galaxy Note
interaktif kontrollerden bi telefonu geçir
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy Note
Ne alakası var interaktif kontroller cihaza donanımsal kontrolleri sağlamak için var
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Geliştirici modunu aç. Bunun için önce Ayarlar>Telefon hakkında burada "Yapım Numarası" yazan yere geliştirici modu açıldı diyene kadar basın. (gerekiyorsa şifrenizi girin) Artık çıkın ve artık "Telefon Hakkında" yazan yerin altında "Geliştirici Seçenekleri" diye bir bölüm açılmış olmalı. Oraya tıklayın sonra "Hata raporu" yazan yeri bulun ve ona tıklayın. Orada "Etkileşimli Rapor" ve "Tam Rapor" seçeneklerinden "Tam Rapor" olanı seçin. Sonra "Bildir" tuşuna basın. Eğer telefonunuz hakkında bir sorun var ise Samsung bildirim ekranında bir rapor mesajı alacaksınız. Bu mesajda telefonunuzun sorunları (Var ise ve ya tespit edilebilmiş ise) gösterilecek ve ya güvendiğiniz yetkililerin bakması için onlara gönderebileceksiniz. Kolay gelsin. :)
SDY_05
Active Level 7
Galaxy Note
teşekkürler 😃
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Rica ederim. Ne demek. Lafı bile olmaz.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy Note
Bunu öğrendiğim Güzel oldu böyle bir şey yaşarsın Ben de deneyeceğim Ben de teşekkür ederim
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Rica ederim. Okuldan geldiğim zaman ne sorununuz var ise yardımcı olurum.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy Note
bir şeyi merak ediyorum Ben şimdi bu hata raporunu yaptın cihazında bir sorun yoktu Bana gelen mesajda sadece bir ekran görüntüsü vardı ne işe yarıyor Nasıl öğreniyoruz tam anlamadım
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Eğer etkileşimli raporu seçseydiniz daha çok ekran görüntüsü olacaktı ama bu bazen telefonun daha çok donmasına sebebiyet verebiliyor.