cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy note 10 nearby share kayboldu?

(Topic created on: 02-15-2024 08:44 PM)
312 Views
ecmel
Active Level 3
Options
Galaxy Note
Merhaba arkadaşlar,sadece benim modele mi geldi acaba bu bela yoksa herkeste mi var? Yakın paylaşım seçeneği kayboldu üstteki tuşların içinden de kaybolmuş yakındakilerle paylaş tuşu. Kafayı yiyeceğim,güncelleme almadı bir şey yapmadı durup duruken destek mi çektiler ki? Bilgisi olan aydınlatırsa minnettar olurum.
ecmel
Active Level 3
Galaxy Note

Edememişim bak. 

0 Likes
Ali-SM-A127F-
Active Level 6
Galaxy Note
A m i n yazınca da atıyorlar bip 🙄
ecmel
Active Level 3
Galaxy Note

o ne alaka? Bak şimdi bunu biplemezler kesin. 

Ali-SM-A127F-
Active Level 6
Galaxy Note
Haha valla bende anlamadım anlamıda iyi bişey zaten birisine yazmak istediğinde mecburen ayıra ayıra yazacaksın Birleşik şekilde a m i n yazınca çat diye atıyorlar bipi 😅
ecmel
Active Level 3
Galaxy Note

Yok hocam bana yetti bu uğraşamam bu  Sorunu çzödükleri de yok biplemeye bot üretmeyi biliyorlar bu kadar members yetti arttı bana eyvallah yine de

Ali-SM-A127F-
Active Level 6
Galaxy Note
Bilerek kaldırmışlardır zaten nearby sharei valla sinirlemekte haklısın gereksiz sansür atıyorlar her şeye iyi geceler 👍
Galaxy Note
Bu tür sorunlar genellikle cihaz modeline veya yazılım sürümüne göre değişiklik gösterebilir. Belirttiğiniz sorununuzun neden kaynaklandığını belirlemek için bazı adımları deneyebilirsiniz. Öncelikle, cihazınızın ayarlar menüsünden "Uygulamalar" veya "Uygulama Yöneticisi"ne giderek "Gelişmiş" veya "Tüm Uygulamaları Göster" seçeneğini seçin. Ardından, "Yakın Paylaşım" veya ilgili uygulamayı bulun ve önbelleği temizleyin veya verileri silin. Daha sonra cihazınızı yeniden başlatmayı deneyin ve sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer sorun devam ederse, cihazınızın yazılım güncellemelerini kontrol edin ve varsa güncellemeleri yapın. Eğer bu adımlar sorunu çözmezse, cihazınızın teknik destek ekibine başvurarak daha fazla yardım alabilirsiniz.
0 Likes
ecmel
Active Level 3
Galaxy Note

Hocam keşke görebilsem adının bilimum varyantını denedim hiçbiri çıkmadı sanki hiç yoktu ben uydurdum 

Galaxy Note
Hocam işte giden gitti geçmiş olsun alternatif program bulun artık
0 Likes
ecmel
Active Level 3
Galaxy Note
Yav hocam upuuzun yazıp da beklenti yükseltmenin alemi neydi sonra giden gitti diyon bir de ayrıca leblebi dediğin çorumda yenir adamların bir bibiği var onu bari bırakaydınız be
0 Likes