cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Note 10 S pen bağlantı sorunu/temazsız işlemler hatası

(Topic created on: 02-01-2023 06:12 PM)
360 Views
hubrush
Beginner Level 5
Options
Galaxy Note
Bu sorunlar sadece bende mevcut değil, 
bütün note 10/ note 10 + kullanıcalarında mevcut. 
Acilen yazılım güncellemesi gerekiyor,

Galaxy Note 10 kullanıyorum son yazılım güncellemesi yaptıktan sonra cihazımın kalemi çalışmıyor. !!!!!!!

1-Kalem şarj yüzdesi sabit durmuyor devamlı hareket halinde , 

2-kalem takılı haldeyken bağlantı kesildi uyarısı veriyor,

3-kalemi çıkardığımda da bağlantı kesiliyor takıyorum bağlanmıyor devamlı bildirim paneline bağlantı kesildi bildirimi geliyor

4- kalem işlevlerini kaybetmiş durumda.

5-Telefonumu fabrika ayarlarına dahi döndürmen söyledi ve fabrika ayarlarına döndürdüm tamamen zaman ve veri kaybıydı yine olmadı, 

bu telefonu kalemi olduğu için tercih ediyorum kalemi çalışmadıktan sonra cihaz benim için anlamsız kalıyor . 

Bu sorunun çözülmesini talep ediyorum , acilen kalem sorununun çözülmesi gerekiyor.

Yazılım ile alakalı bir sorun,

Samsung yetkili servise götürmeden, bu konunun bir yama ile çözülebilir,

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Hmm ben u takılı geldi sizlere diye kıskandım ama sorunlu vermişler üzdü. Geri bildirim gönderin sürekli ileride düzeltme güncellemesi verirler İnşaAllah 👍
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba hubrush,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​