cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bıktıran usandıran Note 10 + şebeke problemleri

(Topic created on: 02-10-2020 07:30 PM)
9089 Views
BaranK
Active Level 4
Options
Galaxy Note
Bugün eşimin beni 2 kere önemli bir konu için arayıp ulaşamaması ile birlikte bu teknoloji garabetini artık kullanmak istemediğimden eminim. Ne olacaksa olsun artık. Aşagıya örnek resim bıraktım. Köşede 4.5 G olmasına rağmen spotfy listem soluk gözüküyor. Bunun anlamı bağlantı yok, şebeke yok. Evet pek sevgili forum moderatörleri beklemeye devam mı? En kısa sürede çözülecektirden başka söyleyecek başka sözünüz yok mu? Gerçi hata bende, macera arayıp Samsung aldım
image

12 Comments
BaranK
Active Level 4
Galaxy Note
Bu problemi çözebilmek için en az 4 5 kez buradan yazdım, 3 kez müsteri hizmetlerini aradım, servis merkezine gittim. Sonuç kapı duvar. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruzdan başka bir şey duymadım. Yeter mağdur ettiğiniz verin kardeşim paramızı...
Abdurrahmannn
Active Level 3
Galaxy Note
Aynı Sorun Benim Cihazım içinde geçerli internet kullanamıyorum Şebeke Ful gösterdiği halde görüşme yapamıyorum maalesefki apple bıraktığım için çok pişmanım
BaranK
Active Level 4
Galaxy Note
Al benden de o kadar.
Abdurrahmannn
Active Level 3
Galaxy Note
11.000 verip aldığım cihaz ve inanın öyle abartıldığı kadar değil kamera gittikçe kötü olmaya başladı kalite kullanmak gerekiyor ben bunu bilirim mate 30 bile bundan daha stabil
0 Likes
BaranK
Active Level 4
Galaxy Note
Dediklerinizin her kelimesine katılıyorum. Sırf Note serisi hatrına böyle bir alışveriş yapmıstım. Al Iphone geç demi ne diye macera arıyoruz
Abdurrahmannn
Active Level 3
Galaxy Note

Şebeke Sorunu İnternet Sorunu Artık Çözün cihazlarımızdan sağlıklı verim alamıyoruz önemli olan yılda 20 den fazla telefon çıkarmak değil bu cihazların daha sağlıklı nasıl kullanıla bildiri araştırmak lazım apple örnek almanız gerekiyor hatta huwai bile geçti üzülerek belirmeliyim

Abdurrahmannn
Active Level 3
Galaxy Note
Alple cihazda sıkıntı bile olsa hemen yenisi verip müşterinin değerini bilip veya bir yazılımla sonuç odaklı çözüm
BaranK
Active Level 4
Galaxy Note
yaklaşık 2 sene sorunsuz kullamıştım. note 10 + aldığımda anneme verdim ve hala canavar gibi çalışıyor. Amiral gemisi diye aldığımız bu garabet sayesinde ise arayanlar bile ulaşamıyor.
0 Likes
İE1905
Active Level 1
Galaxy Note
s10 plus var aynı problemler bendede var 2 aydır 4.5 kullanamıyorum verdikleri cevap hep aynı yazıklar olsun sana samsung