cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 12 Quick Panel Sorunu

(Topic created on: 04-05-2022 03:23 PM)
256 Views
TLGB
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Galaxy Note10Lite telefonumu Android 12'ye güncelledim. Güncellemeden 3-4 gün sonra Quick Panel işlevini yitirdi. (WiFi, ekran döndürme, mobil veri vs. açıp katapamadım.) Sorunu çözmek için Duvar Kağıdı ve Stil>Renk Paleti'nden rengi değiştiriyorum. Panelin işlevi tekrar yerine geliyor. Ancak 10-15 dk sonra aynı sorun tekrar oluşuyor. 

Telefonu sıfırladım. 3-4 gün sonra yeniden aynı sıkıntı baş gösterdi.

Samsung Yetkili Servis'e götürdüm. Telefonu sıfırlayıp bir yazılım atacaklarını söylediler. Telefonu teslim aldıktan 3-4 gün sonra yine sorun geri geldi.

Müşteri Hizmetleri yeniden yetkili servise götürmemi istediler ve bu telefon 1 ayda üçüncü kez sıfırlanacak. Sorunun üzerine bir de güncelleme ve geri yükleme derdi eklendi. /: Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Duy sesimi Samsung 😞
4 Comments
Anıllll01
Active Level 4
Galaxy Note
Android 12 kullanmadığım için bilmiyorum maalesef. Ancak Samsung bir güncelleme yayınlar ise düzelebilir.
0 Likes
YASHARHOUCA
Beginner Level 2
Galaxy Note
Birebir ayni problemi yasiyorum
candgn
Active Level 4
Galaxy Note
Bendede aynı tel var oyle bir sorunum yok
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba TLGB,

İncelememiz için sorunun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes