cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

sakın m20 almayın

(Topic created on: 09-17-2020 03:19 PM)
273 Views
erennn1
Active Level 1
Options
Galaxy M

Çok kötü ve hataları olan telefon.ekran iğrenç.sürekli takılıyo donuyo algılamıyor.bu yazıyı bile zar zor yazıyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba erennn1,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy M
Her telefonda olmuyo telefona göre değişiyor ve kuklanim bicimine
0 Likes
erennn1
Active Level 1
Galaxy M
her telefon değil ama çoğum m20 de var.ayrıca kullanımla alakası yok ilk aldığımda başladı.
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy M
Sayın;erennn1

o zaman yetkili servise getirmeniz gerekmektedir onlar size daha iyi yardimci olacaklardir.İyi günler ÇOZÜMUMÜ KAVUL EDERMISIN?
0 Likes
erennn1
Active Level 1
Galaxy M
teyzemdede aynı sorun vardı servise götürdü ama sorun hala devam ediyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim Muhtemelen bu yazılımsal bir sorun Sana tavsiyem gelecek güncellemeyi beklemen Muhtemelen düzeltecek lerdir Onun için sana tavsiyem Samsung members ana sayfası üzerinden yardım al bölümüne gel hata raporları butonuna tıkla ve sorununu anlatıp gönder butonuna bas Eğer senin cihazın da yazılımsal bir sorun varsa sana çözüm yolunu söylerler
erennn1
Active Level 1
Galaxy M
4 kere geri bildirim ve hata gönderdim dediklerini yaptım olmadı.ayrıca1 ay içinde 2 kere güncelleme geldi ama hala aynı hatta bugünde güncelleöe geldi hala aynı çıldırcam.
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
o zaman maalesef yapacak bir şey yok öyle idare etmeniz gerekecek ya da yeni bir cihaz almanız gerekecek
androidci
Expert Level 2
Galaxy M
Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyiniz
0 Likes
MahmutOsman
Active Level 8
Galaxy M
bende M20 Var Suana kadar hic bir sıkıntı cekmedim cekmiyorum telefonumdan memnunum o senin kullanimina bagli bir sey
0 Likes