cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

kulakligimi şarj edemiyorum

(Topic created on: 03-10-2023 04:15 PM)
118 Views
kuviar
Active Level 1
Options
Galaxy M

airpods kulakliklarimi uzun süredir samsung m32 telefonuma bağlayarak şarj ediyordum ancak bugün

"yüksek güç tuketen usb cihazı takıldı, usb harici guç güç kaynağı istiyor" uyarısı veriyor sistem ve şarj etmiyor kulaklığı. Bunu nasil düzeltebilirim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kuviar,

Bu durum için Cihazınızdan > Ayarlar > Yazılım güncellemeleri bölümünden güncellemeleri kontrol ediniz. İndir ve yükle öğesine dokunalım ve güncellemeler mevcut mu kontrol edelim. Güncelleme var ise güncelle öğesinden Wi-Fi' ye bağlanarak güncellemeleri yapıp kontrol etmenizi öneririz.

Durum devam ederse, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Kabloyu değiştirip deneyin, adaptörle şarj edin diyor.
kuviar
Active Level 1
Galaxy M
başka bir typc girişli telefonla ve adaptörle sarj edebiliyorum dediğiniz gibi ancak kendi telefonumda şarj olmuyor telefonla alakali bisey olabilir diye düşünüyorum
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Ayarlar Uygulamalar Sistem uygulamalarını göster diyip UsbSettings verileri silip dener misin bidaha
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kuviar,

Bu durum için Cihazınızdan > Ayarlar > Yazılım güncellemeleri bölümünden güncellemeleri kontrol ediniz. İndir ve yükle öğesine dokunalım ve güncellemeler mevcut mu kontrol edelim. Güncelleme var ise güncelle öğesinden Wi-Fi' ye bağlanarak güncellemeleri yapıp kontrol etmenizi öneririz.

Durum devam ederse, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes