cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M51 Good Lock Yazılım Gereği Desteklememesi

(Topic created on: 03-12-2023 11:46 PM)
176 Views
Semihatess67
Active Level 4
Options
Galaxy M

Galaxy M51 kullanıyorum ve Good lock desteği yok Samsung Şirketinin yaptıği Şey ayrımcılık sırf ayrımcı şirket One ui core diye diye bir yazılım koymuşsunuz kafalarına göre çoğu uygulama ve destek alamayan özellikleri göremiyoruz yazıklar olsun A serisi aynı fiyatla satılan telefonlarındaydı bu şimdi çöp yazılım olanı almışim samsungu kınıyorum bida kullanmıyorum iphoneye geçecegim enazından apple şirketi ayrımcı değil.

3 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Malesef her modelin bir birinin usttun ozeligi vardir m serisi core var kisitli Ama batarya yuksek A serisine gore A batarya kotu m gore ama yazilimi iyi ama S serisi 2 seriden eh turlu ustun satis icin yapilmis bir kural
Semihatess67
Active Level 4
Galaxy M
7000 mah diye bakmayın s serisi 4000 mah 7000 mah telefonla aynı performans verebiliyor pil performansı üst segment telefonların kanıtlanmış bir durum ile ilgili her zaman one ui core daha alt bişey m10 a01 a02 modellerde bulunan bişey ilk segment telefonun yazılımını böyle bir telefona koyması samsungun büyük bir ayrımcılığı olmuştur
Semihatess67
Active Level 4
Galaxy M
Şimdi de bana ben bu telefona oeta segment telefon dememeliyim ozaman A serisiyle aynı fiyata aldığım telefon demmeki ilk segment yazılım sahip olan telefon aldım yani çöp