cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

galaxy m20

(Topic created on: 05-20-2020 12:30 PM)
155 Views
serbay1
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

telefonu alalı 2 gun oldu dun androıd 10 guncellemesınden sonra samsung notes sureklı duruyor kendı kendıne notlarıma bakmak ıçın gırıyorum fakat bakamadan kapanıyor ve samsung notes durdu dıyor acaba bır çözumu varmı bunun ? şimdiden teşekkurler 

0 Likes

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
uygulamayı galaxy storedan güncelleyin.Olmazsa uygula simgesinin üstüne basılı tutun uygulama bilgilerine gidin ardından depolamaya basın ve önbelleği temizle deyin.

View solution in context

Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
everythingsamsungpro nun dediklerini yapti iseniz ve duzelme goremediyseniz yine aynen uygulama simgesine basili tutun uygulama bilgilerine basip depolamaya basip veriyi sil yapmanizi öneririrm

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Solution
Galaxy M
uygulamayı galaxy storedan güncelleyin.Olmazsa uygula simgesinin üstüne basılı tutun uygulama bilgilerine gidin ardından depolamaya basın ve önbelleği temizle deyin.
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
everythingsamsungpro nun dediklerini yapti iseniz ve duzelme goremediyseniz yine aynen uygulama simgesine basili tutun uygulama bilgilerine basip depolamaya basip veriyi sil yapmanizi öneririrm
0 Likes
Galaxy M
veriyi sil i önermedim notları gidebilir diye ama.Oyle yapınca notlari silinmesin.Emin değilim ondan soruyorum.
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
ayarlardan notlarını yedeklesin oyle veriyi sil yaparsan veriyo sildikten sonra geri getirebilirsin notlarını geri yükle yaparak yedeklerinj
0 Likes
takmali
Beginner Level 2
Galaxy M
telefonum ekrani kendinden acliyor
0 Likes